fbpx

Звіти в вашому смартфоні

Сьогодні смартфони, планшети і різноманітні програми ✅ (мобільні додатки) до них зайняли стійке положення в нашому повсякденному житті. Ми вже не уявляємо себе без цих корисних пристроїв, які в будь-яку хвилину забезпечують нас всією необхідною інформацією.

Мобильное приложение 1С__

Спочатку мобільні додатки використовувалися в основному для електронної пошти та програм для обміну повідомленнями, таких як ICQ, Skype і Viber, а потім сфера використання швидко розширилася і в інших областях - ігри для мобільних телефонів, карти і GPS, відео і взагалі користування інтернетом. Сьогодні банки, оператори зв'язку, кур'єрської доставки, гіпермаркети і багато інших компаній розробляють програми для своїх клієнтів.

А що стосується додатків для управління бізнесом?

На сьогоднішній день швидкість обробки інформації і швидкість прийняття рішень безпосередньо впливає на результати діяльності бізнесу. Кожному керівнику необхідна своєчасна інформація про стан і виконанні бізнес-процесів, починаючи від залишків грошових коштів на рахунках і планових завдань на день, і закінчуючи звітами про їх виконання.

Якщо Ваша інформаційна база побудована на платформі «1С:Підприємство 8», Ви маєте можливість оперативно отримувати інформацію про бізнес-процесах своєї компанії прямо в мобільний пристрій, будь то смартфон або планшет на Android або iOS.

Мобільний додаток «А4: Звіти 1С:Підприємство» дозволить миттєво отримувати інформацію про виробництво, продажу та оборотах грошових коштів прямо з бази Вашої конфігурації «1С:Підприємство 8» :.

Як це працює?

Мобільний пристрій посилає запит на сервер авторизації, який розпізнає Вас як користувача після чого надсилається запит до бази даних для отримання інформації. Що важливо, пристрій (смартфон або планшет на Андроїд або iOS) не зберігає ніякої інформації, а тільки її відображає, що забезпечує безпеку і конфіденційність інформації в разі крадіжки або втрати мобільного пристрою.

Додатковий захист - сервер авторизації, він забезпечує безпеку з'єднання. Сервер авторизації надсилає запит до Вашого облікового системі по закритому захищеному каналу, який безпосередньо з'єднує сервер і облікову систему. Дані, що передаються по цьому каналу, шифруються і їх практично неможливо зламати.

Доступом користувачів на сервері авторизації керуєте Ви чи системний адміністратор Вашої компанії. Строкову блокування облікового запису теж виконуєте Ви або наш оператор (за бажанням можна призначити такі права).

Ваша система може бути як в хмарі так і на сервері компанії. Вона обробить запит і поверне сервера авторизації запитані дані, а він поверне їх на Ваш телефон.

Важливо! Наш оператор не має доступу до Ваших даних. За запитом клієнта він може тільки заблокувати доступ для конкретної облікового запису або пристрою. При дзвінку оператор задасть контрольні питання аналогічно тому, як це роблять оператори колл-центрів банків.

Функціональність мобільної програми «А4:Звіти 1С:Підприємство»

У додатку «А4: Звіти 1С:Підприємство» включені типові звіти для ринку b2b:

 • Звіти по коштах
 • Звіти по товарних запасах
 • Звіти з продажу
 • Звіти по дебіторської заборгованості
 • Документи Заявки на витрачання грошових коштів з можливістю їх затвердження
 • Документи Замовлення покупця (перелік виставлених рахунків покупцям)

Перелік доступною типовий функціональності постійно розширюється, а за запитом клієнта, в додаток, дописується унікальна функціональність. Також, є можливість брендування додатки логотипами і колірними схемами Вашої компанії.

Крім того, Ви можете додатково замовити підключення Ваших звітів, які вже є у Вашій системі «1С:Підприємство», в тому числі тих, які розроблені для Вашої компанії індивідуально.

Якщо смартфон або планшет загубився?

Якщо телефон загубився, аналогічно випадкам з втратами банківських карт, доступ до сервера авторизації для даного пристрою блокується. Обліковий запис також можна призупинити, видалити або змінити паролі.

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит