fbpx

Програма 1С:Підприємство Зарплата і управління персоналом для України (ЗУП)

ЗУП_1С

1С:Підприємство Зарплата і кадри для України — це програмне забезпечення, яке є оптимальним і комплексним рішенням для підприємств будь-якого виду діяльності. 1С:Підприємство зарплата і кадри використовується для автоматичного і точного ведення обліку кадрів в будь-якій сфері бізнесу. У кожній з версій враховані і підлягають постійному контролю і своєчасному внесенню змін всі необхідні закони України. Що з великою ймовірністю дозволяє уникнути податкових та адміністративних штрафів за невірно подану звітність і т.д. Програма 1С:Підприємство зарплата і кадри дозволяє бухгалтеру або співробітнику відділу кадрів максимально швидко і якісно вести облік. Весь процес абсолютно автоматизований, а інтерфейс максимально зрозумілий і зручний.

1С:Підприємство зарплата і управління персоналом для України дозволить вам:

  • Максимально просто планувати графік відпусток всіх співробітників
  • Оптимізувати і автоматизувати багато процесів при наймі нових співробітників
  • Зарплата в 1С:Підприємство для України 8.2 тепер також розраховується максимально швидко і просто. Особливо враховуючи, що наша компанія налаштовує і адаптує програмне забезпечення під потреби конкретної вашої сфери бізнесу. Тобто ви отримуєте набір тих функцій і можливостей, які потрібні саме вам
  • Проведення атестації співробітників
  • та інші необхідні рішення

Ми перерахували лише деякі функції, які ви можете отримати в програмному забезпеченні 1С:Підприємство зарплата і управління персоналом.

Головна перевага роботи з нами – це повний супровід на кожному етапі. Вам не знадобитися шукати “Самовчитель 1С:Підприємство зарплата і управління персоналом”, наші співробітники будуть з вами на зв’язку починаючи від моменту установки, навчання і впровадження всіх необхідних функцій до постійної підтримки з поточних питань та встановлення оновлень.

В кожному підприємстві зарплата і управління персоналом є важливим завданням і вимагає максимально точного і вірного планування. Якщо ви бажаєте автоматизувати цей процес, то 1С:Підприємство зарплата і кадри саме те, що вам необхідно. Щоб купити 1С:Підприємство зарплата і кадри зверніться до наших фахівців по одному з телефонів або заповніть форму на сайті.

Ціна програми 1С:Підприємство ЗУП для України

Назва продуктуЦіна
Зарплата и управління персоналом для України. Базова версія2 240 грн.
Зарплата и управління персоналом для України8 400 грн.

Програмне забезпечення «Зарплата і управління персоналом» – комплексне рішення для ведення кадрової політики на підприємствах, організаціях та компаніях, не залежно від сфери їх діяльності. Програма спростить управління персоналом, облік кадрів, розрахунок зарплати. Конфігурацію використовують в бухгалтерських, кадрових відділах і службах, де потрібно підвищення продуктивності роботи персоналу.

Функціональні можливості “Зарплати та управління персоналом”

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит