fbpx

У чому зручність мобільного додатка 1С:Підприємство?

v-chem-udobstvo-mobilnogo-prilozheniya-1spіdpriyemstvo

У цій статті розглянемо в чому зручність мобільного додатка 1С:Підприємство. Чи може користувач оптимізувати свою роботу використовуючи його.

Смартфони та планшети вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми їх використовуємо вже не тільки для дзвінків, текстових повідомлень, а й для роботи і дозвілля. Все більше і більше програмного забезпечення, яке розроблялося для комп’ютерів вже можна використовувати у вигляді мобільного додатку.

Прикладні рішення 1С:Підприємство також підходить для експлуатації в такому форматі на пристроях iOS і Android. Для деяких видів комерційної діяльності такий спосіб роботи необхідність. Адже він дозволяє швидко приймати рішення, завжди мати доступ до важливих даних та бути обізнаним про ситуацію в компанії.

Зручності мобільного додатка 1С:Підприємство

Додаток дає можливість підвищити ефективність кожного співробітника. Функціонал програмного забезпечення завжди доступний і “під рукою” тому завдання виконуються ефективно, а продуктивність діяльності співробітників підвищується. Також перевагою є економія часу для клієнтів, замовлення обробляються швидше, що однозначно буде перевагою в порівнянні з конкурентами.

Мобільний додаток корисний для керівника. Переглянути звітність можна в будь-який зручний час. Дана опція прискорить роботу і дозволить приймати оптимальні управлінські рішення.

Особливо корисний додаток для співробітників, чия робота проходить поза офісом. Потрібні дані завжди доступні, а оформлення необхідних торгових операцій відбувається безпосередньо з планшета або телефону. Тому співробітники працюють ефективно і продуктивно.

Мобільний додаток 1С:Підприємство – інструмент оптимізації діяльності

Резюмуючи вищесказане можна зробити висновок, що програма дозволить скоротити час на вирішення тієї чи задачі, ефективно організувати віддалені робочі місця і приймати оптимальні управлінські рішення. Завантажити його можна через App Store або Google Play. Дізнатися більше про програму, а також її вартість Ви можете тут.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит