fbpx

Заповнення карток товару в 1С:Підприємство

запонение карточек товара 1с

Ви зіткнулися з проблемами при заповненні карток товару в 1С:Підприємство? Сьогодні в статті ми допоможемо Вам вирішити їх.

На прикладі проведення даної процедури в програмі BAS Бухгалтерія розглянемо, як вона реалізується в 1С:Підприємство Бухгалтерія. Оскільки програми аналогічні, використані зображення будуть актуальні для обох систем.

Також ми коротко опишемо довідники, які використовуються для заповнення карток товару в 1С:Підприємство. Охарактеризуємо призначення вкладок, і розберемо алгоритм здійснення процесу.

Яким чином заповнюються картки товару в 1С:Підприємство?

Спочатку вам необхідно в розділі довідники вибрати “Номенклатура”. Його призначення – зберігання даних про товари і продукцію.

Також в ньому Ви можете зберігати інформацію про матеріали, зворотній тарі, послуги, устаткування і об’єктах будівництва. На зазначені категорії довідник жорстко не поділяється. Позначаються тільки послуги та бланки суворого звіту. Що стосується зворотної тари, матеріалів і продукції, вони визначаються при надходженні номенклатури на підприємство.

Заполнение карточек товра в 1с

Коли Ви описуєте об’єкт номенклатури в довіднику, крім назви також вказуєте ряд додаткових властивостей. Деякі з них в подальшому будуть використовуватися за замовчуванням при заповненні реквізитів документів. При необхідності дані значення можна буде змінювати.

Відкритий довідник “Номенклатура” виглядає наступним чином.

Заполнение карточек товара в 1с 1

Далі розглянемо поля, які заповнюються при оформленні карток товару в 1С:Підприємство.

 • Група – якщо в довіднику ієрархічна структура, Ви вказуєте до якої групи відноситься елемент. Якщо змінюєте батьківський елемент вручну, він перекидається з однієї групи в іншу;
 • Найменування – використовується для швидкого пошуку і вибору номенклатури зі списку;
 • Повне найменування – Ви можете його використовувати, наприклад, для оформлення друкованої форми документа;
 • Послуга – позначається в тому випадку, якщо елемент довідника є послугою;
 • Базова одиниця – позначається в яких одиницях зберігається товар: штуки, кілограми і т.д .;
 • Артикул – використовується для пошуку номенклатури.

Опишемо вкладки довідника “Номенклатура”.

 • Основні – в полі “ПДВ” позначається відсоток, який буде нараховуватися при реалізації товару. Поле “Номенклатурная група” заповнюється, за умови, що на підприємстві є виробництво;

Заполнение карточек товара в 1с 1

 • Одиниця виміру – вказується таке ж значення як і в полі “Базова одиниця”;

Заполнение карточек товара в 1с 2

 • Рахунки – на вкладці вказується рахунок, на якому зберігається номенклатура, також Ви можете вибрати схему оподаткування.

Заполнение карточек товар в 1с 3

Довідник “Класифікатор одиниць вимірювання”

Він містить використані одиниці, в яких зберігатися товар: штуки, ящики, контейнери, коробки і т.д. Довідник має однорівневу конструкцію. Передбачена можливість редагувати і вносити нові компоненти прямо в його списку. Заповнити довідник Ви можете за допомогою класифікатора одиниць вимірювання. Необхідно натиснути клавішу “Підбір з класифікатора”.

Після чого, Вам відкриється таблиця. У ній можна проводити пошук необхідних одиниць. Також Ви можете додавати в довідник нові одиниці вимірювання безпосередньо з даної таблиці. Для цього вибираєте необхідний запис і натискаєте ENTER або двічі ліву кнопку миші.

У випадку, коли елемент вже є в довіднику, система сповістить Вас про це і відкриє форму елемента. Якщо його немає, сформується нова форма з заповненими параметрами. Натискаючи кнопку “ОК” Ви додаєте інформацію в довідник.

Заполнение карточек товара в 1с 4

Заповнення карток товару в 1С:Підприємство – зручно і швидко

Скориставшись описаним вище алгоритмом Ви зможете здійснити цей процес.

Якщо Ви не знайшли відповідей у статті, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит