Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

З 1 січня 2022 року набирають чинності норми про розширення сфери застосування РРО – ДПС

1 2022

В.о. Глави ДПС Михайло Титарчук повідомив, що Державна податкова служба України за підтримки EU Public Finance Management Support Programme for Ukraine розробила програму за допомогою якої будь-який пристрій з Windows або Android стає програмним РРО. Версія для iOS у процесі підготовки.

Він додав, що підприємець самостійно вирішує який РРО використовувати – програмний чи фізичний. Дозволено користуватися API, що знаходиться на веб-порталі ДПС та адаптувати ПРРО під потреби підприємства. Можна паралельно використовувати фізичний та програмний РРО на різних об’єктах.

При використанні РРО звітність надсилається до ДПС автоматично. За допомогою встановленого програмного забезпечення можна, наприклад, відкрити зміну, внести розмінну монету, формувати чеки та підсумкові звіти (X- та Z-звіти). У той же час кожен створений чек реєструватиметься фіскальним сервером ДПС.

Програмний РРО дає змогу видавати паперовий та електронний чек. Подивитися його можна у Електронному кабінеті.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання