Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Яку програму BAS обрати для роздрібної торгівлі?

BAS

Продукти компаній BAS досить часто використовуються для автоматизації бізнесу в сфері роздрібної торгівлі. Проте, ми зіткнулися з проблемою, коли описи пропонованих продуктів в деякій мірі між собою схожі і майбутньому користувачеві складно визначитися з вибором самого підходящого і потрібного для нього. У цій статті ми детально розповімо Вам про те, яку програму вибрати для роздрібної торгівлі, які існують конфігурації для цього виду бізнесу.

Власники окремих і мережевих роздрібних магазинів сьогодні все частіше приймають рішення автоматизувати багато процесів в роботі свого підприємства. Сучасні бізнесмени прекрасно розуміють наскільки це важливо і, який результат може принести використання однієї лише програми. Намагаючись самостійно розібратися в пропозиціях на ринку, багато хто зазнає труднощів в тому, яку BAS вибрати для роздрібної торгівлі. З одного боку, кожен продукт має на увазі облік роздрібної торгівлі, але варіантів все одно кілька і всі називаються по різному.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Давайте розбиратися разом! Отже, основні конфігурації, які підходять для того, щоб вести облік роздрібної торгівлі це:

  • “BAS Управління торгівлею”
  • “BAS Роздрібна торгівля”
  • “BAS Малий бізнес”

У кожному з цих рішень реалізований основний набір інструментів, який дозволяє грамотно і ефективно проводити облік роздрібної торгівлі. По суті, будь-яка з цих конфігурацій підходить для підприємств роздрібної торгівлі, але, тим не менш, має ряд характерних особливостей. Ці продукти допомагають здійснити автоматизацію таких процесів, як облік і управління, як мінімаркетів, так і невеликим або середнім за розміром магазином, роздрібною мережею. Щоб розібратися, яку програму вибрати для роздрібної торгівлі, Вам необхідно чітко визначити свої вимоги і розуміти питання, які Ви хочете закрити за допомогою програмного забезпечення. Нижче, ми коротко резюмуємо основне призначення кожної з конфігурацій.

Програми на платформі BAS:

“BAS Управління торгівлею” дозволяє автоматизувати не тільки роздрібну, але і оптову торгівлю, діяльність інтернет магазину, складу при ньому, містить робоче місце касира. Це одна з найбільш популярних конфігурацій, в якій також грамотно реалізований облік роздрібної торгівлі. Плюсом є дуже широкий функціонал, дозволяє навіть автоматизувати маркетингові заходи, кур’єрську доставку і т.д.

Коли стоїть питання, яку програму вибрати для роздрібної торгівлі найчастіше можна зустріти пропозицію впровадити рішення “BAS Роздрібна торгівля”. Це дійсно спеціалізована касова програма, яка не містить зайвого функціоналу. Має дуже простий інтерфейс і відмінно підходить для будь-якого магазину, яка не здійснює оптову реалізацію товарів. Містить зручний і спеціалізований інтерфейс для касирів, який дозволяє приймати оплати, закривати касові зміни, здійснювати повернення і т.д. Дане готове рішення відмінно підходить, якщо Ваші основні завдання:

  • облік роздрібної торгівлі,
  • автоматизація свого магазину,
  • касовий облік,
  • закупівля товару,
  • маркетингові акції.
  • інші важливі функції, якщо Ви не плануєте паралельно вести оптову торгівлю.

Програмний продукт “BAS Малий бізнес” призначений для ведення і оптової і роздрібної торгівлі. Підходить тим компаніям, які поєднують в собі кілька видів діяльності. Дозволяє автоматизувати велику кількість процесів – починаючи від інтернет-продажів, оптової та роздрібної торгівлі до фінансового обліку, управління складом і ціноутворенням. Якщо Ви власник невеликого магазину, то більшість функціональних можливостей стануть для Вас зайвими і краще звернути увагу на попереднє рішення.

Ми сподіваємося, Ви знайшли відповідь на питання “Яку програму BAS обрати для роздрібної торгівлі” або хоча б отримали загальне розуміння в розходженні між продуктами. Ми в будь-якому випадку рекомендуємо отримати консультацію наших фахівців, які не тільки порекомендують рішення, яке підходить саме Вашому бізнесу, а й також розкажуть про його додаткові можливості.

BAS

"BAS Малий бізнес"

Докладніше про програму

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання