fbpx

Яку BAS або 1С:Підприємство обрати для роздрібної торгівлі?

1s-dlya-roznitsi

Продукти компаній BAS та 1С:Підприємство досить часто використовуються для автоматизації бізнесу в сфері роздрібної торгівлі. Проте, ми зіткнулися з проблемою, коли описи пропонованих продуктів в деякій мірі між собою схожі і майбутньому користувачеві складно визначитися з вибором самого підходящого і потрібного для нього. У цій статті ми детально розповімо Вам про те, яку 1С:Підприємство вибрати для роздрібної торгівлі, які існують конфігурації для цього виду бізнесу.

Власники окремих і мережевих роздрібних магазинів сьогодні все частіше приймають рішення автоматизувати багато процесів в роботі свого підприємства. Сучасні бізнесмени прекрасно розуміють наскільки це важливо і, який результат може принести використання однієї лише програми. Намагаючись самостійно розібратися в пропозиціях на ринку, багато хто зазнає труднощів в тому, яку BAS або 1С:Підприємство вибрати для роздрібної торгівлі. З одного боку, кожен продукт має на увазі облік роздрібної торгівлі, але варіантів все одно кілька і всі називаються по різному.

Давайте розбиратися разом! Отже, основні конфігурації, які підходять для того, щоб вести облік роздрібної торгівлі це:

 • 1С:Підприємство Управління невеликою фірмою для України (УНФ)
 • BAS Управління торгівлею
 • BAS Роздрібна торгівля

У кожному з цих рішень реалізований основний набір інструментів, який дозволяє грамотно і ефективно проводити облік роздрібної торгівлі. По суті, будь-яка з цих конфігурацій підходить для підприємств роздрібної торгівлі, але, тим не менш, має ряд характерних особливостей. Ці продукти допомагають здійснити автоматизацію таких процесів, як облік і управління, як мінімаркетів, так і невеликим або середнім за розміром магазином, роздрібною мережею. Щоб розібратися, яку BAS або 1С:Підприємство вибрати для роздрібної торгівлі, Вам необхідно чітко визначити свої вимоги і розуміти питання, які Ви хочете закрити за допомогою програмного забезпечення. Нижче, ми коротко резюмуємо основне призначення кожної з конфігурацій.

Програми на платформі BAS:

BAS Управління торгівлею для України дозволяє автоматизувати не тільки роздрібну, але і оптову торгівлю, діяльність інтернет магазину, складу при ньому, містить робоче місце касира. Це одна з найбільш популярних конфігурацій, в якій також грамотно реалізований облік роздрібної торгівлі. Плюсом є дуже широкий функціонал, дозволяє навіть автоматизувати маркетингові заходи, кур’єрську доставку і т.д.

Коли стоїть питання, яку 1С:Підприємство вибрати для роздрібної торгівлі найчастіше можна зустріти пропозицію впровадити рішення BAS Роздрібна торгівля для України. Це дійсно спеціалізована касова програма, яка не містить зайвого функціоналу. Має дуже простий інтерфейс і відмінно підходить для будь-якого магазину, яка не здійснює оптову реалізацію товарів. Містить зручний і спеціалізований інтерфейс для касирів, який дозволяє приймати оплати, закривати касові зміни, здійснювати повернення і т.д. Дане готове рішення відмінно підходить, якщо Ваші основні завдання:

 • облік роздрібної торгівлі,
 • автоматизація свого магазину,
 • касовий облік,
 • закупівля товару,
 • маркетингові акції.
 • інші важливі функції, якщо Ви не плануєте паралельно вести оптову торгівлю.

Програми на платформі 1С:Підприємство:

Програмний продукт Управління невеликою фірмою для України призначений для ведення і оптової і роздрібної торгівлі. Підходить тим компаніям, які поєднують в собі кілька видів діяльності. Дозволяє автоматизувати велику кількість процесів – починаючи від інтернет-продажів, оптової та роздрібної торгівлі до фінансового обліку, управління складом і ціноутворенням. Якщо Ви власник невеликого магазину, то більшість функціональних можливостей стануть для Вас зайвими і краще звернути увагу на попереднє рішення.

Ми сподіваємося, Ви знайшли відповідь на питання “Яку BAS або 1С:Підприємство вибрати для роздрібної торгівлі” або хоча б отримали загальне розуміння в розходженні між продуктами. Ми в будь-якому випадку рекомендуємо отримати консультацію наших фахівців, які не тільки порекомендують рішення, яке підходить саме Вашому бізнесу, а й також розкажуть про його додаткові можливості.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит