Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Яким бізнесом зайнятися у 2022 році?

2022

Для того, щоб зрозуміти яким бізнесом зайнятися у 2022 році, почнемо з основних положень. Насамперед слід визначитися з нішею, в якій Ви хочете працювати. Це задасть напрямок Вашим ідеям та допоможе конкретно формувати їх.

Можна розпочати з оцінки навичок, що вмієте, що цікавить. Все-таки надалі Ви займатиметеся цим тривалий час. Тому слід зрозуміти, що “запалює” Вас, викликає непідробний інтерес і в чому добре орієнтуєтесь. Звичайно, не завжди, те в чому знаєтеся збігається з тим, що цікаво. Але слід спробувати знайти точки перетину.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Коли визначилися з нішею, слід зрозуміти наскільки вона потрібна, чи буде Ваш продукт мати попит. Можна поекспериментувати, подивитися на продажі, чи є зростання, чи подобається покупцям. Якщо бюджету на дослідження немає, можна переглянути запити в інтернеті. Невелика їхня кількість, менше тисячі, означає, що заробляти на цій ідеї буде важко.

Варто перевірити наскільки конкурентне середовище у вибраній ніші. Коли їх дуже багато, слід подумати, чим Ви відрізнятиметеся від них. Якщо знайшли небагато компаній, придивіться, можливо, при детальному розгляді відразу знайдете, що оптимізувати. Коли конкуренти відсутні це добре, і все ж таки Ви будете першовідкривачем, можливо багато помилок. Розглянемо, які є популярні бізнес-ідеї.

Популярні ідеї яким бізнесом зайнятися у 2020 році

Створення чат-ботів

Це спеціальні програми для спілкування з користувачами у соціальних мережах або на сайті. Сьогодні практично кожен стикався із ними. Магазини, банки, деякі медичні установи, безліч організацій користуються ними. Для їх створення можна використовувати безкоштовні або платні конструктори. Складний чат-бот потребує участі розробника.

Натуральна косметика

Великою популярністю користуються натуральні інгредієнти для косметичних засобів. Почати виробництво можна навіть удома, створюючи різноманітну косметику. Спочатку потрібно буде вкладати в інгредієнти, упаковки, популяризацію бренду і т.д. З розширенням бізнесу потрібно буде залучати спеціалістів, підвищувати навички, закуповувати техніку.

Вироби з дерева

Як і в попередньому випадку розпочати бізнес можна і вдома. Якщо Ви любите працювати з деревом, можете облаштувати майстерню в будинку або в гаражі. Набір інструментів залежить від Вашої фантазії та вмінь. Ручна робота високо цінується за кордоном. Виробництво може також ускладнюватись і вимагати залучення найманої праці з розширенням бізнесу.

Вендінговий бізнес

Цей вид комерційної діяльності характеризується високою прибутковістю. За допомогою вендингових автоматів можна продавати різну продукцію – газовані напої, чай, каву, різну їжу та навіть книги. Кожному знайомий автомат з кавою в офісі.

Їх можна купувати чи брати у найм. На автомат встановлюється програмне забезпечення, що дозволяє відстежувати торгові операції та отримувати звіти. Машина вимагає обслуговування, необхідно стежити за технічним станом, кількістю товару, наявністю решти тощо.

Маркетингове агентство

Також можна почати працювати з дому, за умови, що Ви маєте досвід роботи в даній сфері. Реклама необхідна для кожного бізнесу, тому попит на ринку завжди великий, важливо зарекомендувати себе професіоналом. Залучення професіоналів у дизайні, SMM тощо, сприятливо позначиться на розвитку бізнесу. Це можуть партнери, з якими відкриваєте агентство чи наймані працівники.

Пошиття постільної білизни

Необхідно визначитися з ціновою категорією – низька, середня чи висока. Цей вибір безпосередньо впливатиме на вартість та якість тканин. Оптимальне рішення – золота середина. Ви зможете купувати хороший вихідний матеріал та шити якісну білизну. Витрати будуть спрямовані на тканини, обладнання та просування бренду.

2022

Послуги інтернет маркетингу

Докладніше

Ювелірні вироби

Що почати займатися ювелірною справою необхідно закупити обладнання – верстак, бормашина, ножиці з металу тощо. Бажано, щоб приміщення, в якому працюватимете, було з витяжкою. Малювати ескізи можна або у спеціальних програмах, або на папері.

Пошиття одягу

Почати бізнес можна найнявши спеціалістів із шиття або шити самостійно, залежить від Ваших навичок. Також необхідно придбати якісну тканину. Якщо партії пошиття великі, тоді необхідно звернутися до цеху. Витрати будуть направлені на закупівлю тканин, оплату роботи фахівців.

Клінінг

Щоб зайнятися даним бізнесом, необхідно витратитися на обладнання та засоби для прибирання, найняти співробітників. Також слід знайти місце для зберігання обладнання. Для працівників потрібно буде купити уніформу. Починати слід з об’єктів, які потребують щоденного прибирання.

Салон краси

Можна обладнати студію вдома, але клієнтів буде значно менше. Щоб відкрити салон, необхідно знайти приміщення, можливо зробити ремонт. Також необхідно найняти спеціалістів, купити обладнання, скласти перелік послуг та підібрати вартість.

Робимо висновок, яким бізнесом зайнятися у 2022 році

У статті ми зібрали найпопулярніші ідеї для бізнесу. Все залежить від Ваших інтересів, навичок та переваг. Після того, як визначилися з нішею, потрібно зрозуміти хто Ваш клієнт, хто буде цільовою аудиторією. Це допоможе просувати бізнес та зробити його успішним.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання