fbpx

Які бувають сервіси ІТС?

Какие бывают сервисы ИТС

Природне бажання, при покупці 1С:Підприємство, щоб програма працювала справно і приносила користь. Задля допомогти Вам працювати з забезпеченням створені сервіси ІТС.  Дані послуги покликані вирішити ваші проблеми при автоматизації підприємства. Вони допоможуть ефективно вести бухгалтерський і податковий облік, управляти персоналом і т.д.

 

Сервіси ІТС бувають наступні

 • Оновлення програм;
 • Інформаційна система ІТС;
 • Лінія консультацій;
 • FREDO ДокМен;
 • Лекторій;
 • FREDO Звіт;
 • Консультація аудитора;
 • ІТС галузевої;
 • Пактум. контрагент;
 • FlyDoc;
 • RDI Service.

Розглянемо сервіси ІТС детальніше

Оновлення програм. Інформаційні технології, законодавство та способи ведення бізнесу постійно змінюються. Для конкурентоспроможності Вашого бізнесу необхідно йти в ногу з прогресом. Сервіс 1С:Підприємство ІТС дозволяє завжди бути обізнаним про вихід нових версій програм, опціях, що будуть змінюватися, помилках, які будуть виправлятися. Також Вам доступні різні файли, які рекомендуються виробником.

Інформаційна система ІТС. Розроблено для того, щоб допомогти Вам автоматизувати бізнес. Містить в собі інструкції як вести кадровий, бухгалтерський та податковий облік. Система дозволить поліпшити свої навички, знизити витрати часу і оптимально використовувати програмне забезпечення.

Лінія консультацій. Дозволяє Вам отримати відповіді по телефону, електронній пошті, а для деяких конфігурацій і по скайпу. Залежно від програмного продукту консультації проводяться з 9:30 до 17:30 або з 10:00 до 17:00 за київським часом. Працює сервіс 1С:Підприємство ІТС по буднях, крім свят, сб і нд.

Сервіси ІТС FREDO ДокМен і FREDO Звіт допомагають здійснювати документообіг між контрагентами. FREDO ДокМен дозволяє обмінюватися даними про діяльність підприємства. FREDO Звіт підходить для податкової звітності, адміністрування ПДВ та передачі звітів в Державні органи.

Лекторій. Сервіс ІТС, що дає можливість проводити зустрічі з фахівцями технічної служби. Дані заходи дозволяють отримати відповіді на питання, що виникають у користувачів при роботі з програмами автоматизації.

Консультація аудитора. Можливість отримати рекомендації від фахівців по електронній пошті або по web-формі. Відповідь на запит можна отримати протягом семи днів.

Сервіс ІТС Галузевий створений розробниками для консультацій користувачів спеціалізованих і галузевих рішень.

Сервіси 1С:Підприємство ІТС FlyDoc і RDI Service. FlyDoc дозволяє обмінюватися даними через сервер ПТАХ. RDI Service створений для автоматичного оновлення нормативної та довідкової інформації в типових конфігураціях.

Програми та додаткові послуги ІТС дають Вам наступні можливості

Сервіси ІТС допоможуть Вам в автоматизації бізнесу. Їх наявність дозволить ефективно та оперативно працювати з програмним забезпеченням.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит