Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як знайти свого клієнта?

Будь-який бізнес орієнтується на свого покупця. Без нього не буде роботи. Але як знайти свого клієнта? Створити потрібний імідж підприємства, бренд, вибрати потрібну стратегію розвитку? Вирішення цих питань необхідність для прибуткового функціонування організації.

Будь-якій компанії необхідно зайняти свою нішу в інформаційному просторі. Слід надати можливість користувачам дізнатися про свою продукцію, послуги про філософію бренду. У міру того, як про підприємство дізнаватимуться, люди користуватимуться товарами та сервісом Вашої організації. От здавалося б, і знайдений наш клієнт.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Але у кожного свої потреби. Потрібно визначити свою цільову аудиторію. Погодьтеся, у студентів та підприємців різні потреби та можливості. Тому варто зрозуміти, яка вартість товарів, послуг. Вони вищі за ціни на ринку або нижче, на кого орієнтовані, побут, бізнес, харчові продукти і т.д. Таким чином сегментуємо цільову аудиторію та зможемо зрозуміти куди направити рекламу.

Параметри, які допоможуть знайти клієнта

Спочатку визначаємося із сегментом. Різні сфери діяльності спрямовані різних людей. Підприємства з виробництва косметики більше націлені на жіночу аудиторію, вже залежно від продукції різні вікові категорії. Виробники запчастин для автомобілів більше орієнтовані, на чоловіків, магазини, СТО і т.д.

Далі, умовно кажучи, малюємо портрет нашого клієнта. Намагаємося зрозуміти навіщо йому праця нашої компанії. Якщо підприємство займається туризмом, необхідно розуміти вартість наших послуг, хто може їх дозволити, в які країни можуть відправитися клієнти. В основному цільову аудиторію складатимуть платоспроможні люди від 20 років. Здебільшого вони користуються соцмережами, тому краще рекламувати свої послуги саме там.

Кожен бізнес має власну специфіку. Завдання – якомога детальніше охарактеризувати свого покупця, зрозуміти навіщо йому Ви. Чим живішим і глибшим буде розуміння, хто Ваш клієнт, тим ефективнішими будуть маркетингові стратегії.

Також необхідно враховувати, з якою конкуренцією стикається компанія. Які основні відмінності від інших, як це може допомогти покупцеві та Вам. Сезонні товари та послуги чи ні? Чи регулярно користуються ними і т.д. Скласти список факторів, які визначають як діяльність організації, так і готовність клієнтів платити.

Робимо висновок, як знайти свого клієнта

Головне зрозуміти для кого працює підприємство. Розуміння покупця – це половина успіху. Ця інформація допомагає побудувати ефективну маркетингову стратегію. Необхідно виділити з усієї кількості клієнтів основний сегмент та діяти у цьому напрямку.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу, звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Послуги інтернет маркетингу

Докладніше

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання