Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як відкрити магазин будучи ФОП?

Цікавитесь як відкрити магазин будучи ФОП? Сьогодні ми відповімо на це питання. Інформація буде корисна, як тим, хто вже ФОП, так і тим, хто ще не провів реєстрацію себе як підприємця.

Почнемо з першого кроку на шляху до мети. Отже, для початку Вам необхідно зареєструватися як фізична особа підприємець. Здійснити цю процедуру можна в державному реєстраторі за місцем проживання або ж онлайн.

Розглянемо перший спосіб. В такому випадку Вам необхідно мати з собою ідентифікаційний код і паспорт, а також їх копії. Під час реєстрації Вам необхідно вибрати КВЕДи, які дозволяють займатися певними видами економічної діяльності.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Повний перелік КВЕДів можна побачити тут.

Щоб зареєструватися онлайн, Вам необхідно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Оформляється він в спеціалізованих центрах сертифікації ключів або ж на сайті Мін’юсту. На цьому ж ресурсі або через Портал державних послуг IGov Ви реєструєтеся як ФОП.

Вибираємо групу і відкриваємо магазин будучи ФОП

Оптимальний вибір – 2 або 3 група.

  • 2 група – ставка єдиного податку 944,60 на місяць. Можна займатися виробництвом, продажем товарів і наданням послуг. Заборонено надавати послуги юридичним особам, які не є платниками єдиного податку. Максимальна кількість найманих працівників 10, ліміт доходу за календарний рік – 5 мільйонів гривень.
  • 3 група – ставка єдиного податку платникам ПДВ – 3% від доходу, неплатникам – 5%. Доступні будь-які види діяльності, але існують і такі, що заборонені платникам єдиного податку. Кількість найманих працівників не обмежена, ліміт доходу за календарний рік – 7 мільйонів гривень.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) для 2-ї і 3-ї групи на 2020 рік, поквартально:

  • 1-й – 2078,12 гривні;
  • 2-й – 2078,12 гривні;
  • 3-й – 3117,18 гривні;
  • 4-й – 3117,18 гривні.

Залежно від масштабів, кількості найманих працівників і прогнозованого доходу, вибираєте групу ФОП. Далі відкриваєте рахунок в банку, звичайно процедура не обов’язкова, можете працювати з готівкою, але в сучасному світі банківський рахунок не завадить. Якщо розмір доходу готівкою буде більше 1 мільйона гривень необхідно встановити касовий апарат, чого можна уникнути відкривши рахунок. Звичайно, все залежить від специфіки діяльності.

Резюмуємо

Відкривайте магазин будучи ФОП та займайтеся улюбленою справою. Якщо у Вас виникли питання щодо програм BAS, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання