fbpx

Як правильно вибрати програму 1С:Підприємство?

Как правильно выбрать 1с

Не дивно, що перед покупкою системи автоматизації виникає питання як правильно вибрати програму 1С:Підприємство. На ринку існує безліч конфігурацій для різних видів діяльності. Щоб успішно вести свій бізнес необхідно знати, як правильно вибрати програму 1С:Підприємство.

Вибір забезпечення залежить від сфери діяльності та процесів, які Ви хочете автоматизувати. Важливими показниками є ​​кількість робочих місць і розміри компанії, одинична вона або мережа. Ще один фактор від якого залежить вибір системи – тип оподаткування. Деякі рішення підтримують всі види, деякі – ні.

Як правильно вибрати програму 1С:Підприємство визначає і продукт, який виробляє або продає компанія. Також важливо займаєтеся Ви одним з цих процесів або двома. Оскільки для виробничого підприємства необхідна своя конфігурація, а для торгової – своя. У них враховуються всі особливості цих процесів.

Існують системи, що передбачають ведення податкового і бухгалтерського обліку, а в деяких ця опція відсутня. Тому виникає потреба в інтеграції з іншим забезпеченням.

Є два види конфігурацій – типові і галузеві. Перший вид має широкі функціональні можливості. Розробники враховували всі потреби бізнесу. Галузеві – спрямовані на певні сфери діяльності. Створювалися системи з урахуванням специфіки галузі.

Якщо Ви вирішили встановити програму 1С:Підприємство необхідно спочатку ознайомитися з продуктами. Розглянути їх можна на нашому сайті. Також наша компанія надає консультацію фахівців. Вони ознайомляться з Вашим бізнесом та підберуть оптимальне програмне забезпечення.

Висновок, як правильно вибрати програму 1С:Підприємство

Основні критерії, які допоможуть визначитися:

 • Сфера діяльності;
 • Розміри компанії;
 • Кількість робочих місць;
 • Кількість бізнес процесів;
 • Вид оподаткування;
 • Продукція.

Орієнтуючись за даними факторам Ви можете підібрати систему автоматизації. Можна зробити вибір самостійно, але кращий варіант – консультація наших фахівців. Ви детально розповісте про компанію та потребах, на підставі чого Вам порекомендують необхідну конфігурацію. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит