Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як правильно працювати із програмним РРО?

Відповідно до законодавства України всі ФОП, платники єдиного податку 2-4 групи зобов’язані застосовувати РРО у своїй діяльності, можна фізичний, можно програмний. Не використовувати касовий апарат можуть ФОП зазначених груп, якщо платіжні операції проводяться виключно у безготівковій формі через банк.

Тому безлічі підприємців необхідно знати, як правильно працювати з програмним РРО. Дані касові апарати можуть спростити діяльність ФОП. Вони дешевші, менше паперової тяганини, спрощується і прискорюється початок зміни, багато операцій проводяться автоматично.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Працювати з ПРРО за наявності наступних пунктів:

 • Залізо для програми, це може бути ноутбук, смартфон або планшет;
 • Безперебійне підключення до інтернету;
 • КЕП;
 • ПРРО.

Потрібно враховувати, що електронний підпис фізичної особи не підходить. Слід зробити КЕП підприємця.

Як працювати з програмним РРО?

Спочатку необхідно зареєструвати точку, де ведеться торгівля. Щоб виконати цю операцію, слід до ДПС подати форму No 20-ОПП. Далі реєструється безпосередньо ПРРО. З цією метою подається заява в електронному форматі – F(J)1316604.

Якщо у роботі реєстратора виявилися несправності, тоді подається заява – F(J)1316701. Перед відкриттям зміни слід подати заяву F(J)1316801. Коли торгові операції виконувались офлайн, тобто між ПРРО та фіскальним сервером не було зв’язку, слід подати заяву – F(J)1316901.

Програмний РРО може працювати в режимі офлайн максимум 36 годин поспіль та максимум 168 годин протягом календарного місяця. Після прийняття заяви про реєстрацію має прийти фіскальний номер апарату. Лише після цього можна починати працювати.

Покупець може отримати фіскальний чек за програмним РРО двома способами:

 • Клієнт просканує QR-код, потім через програму скачає чек;
 • Електронною поштою, месенджером – вайбер і т.д.

Чи потрібний принтер під час використання ПРРО?

Це необов’язково. Можуть виникнути проблеми із категорією покупців, які не користуються смартфонами, електронною поштою тощо. Відповідно до законодавства чек необов’язково має бути у паперовому вигляді, можна й у електронному. Як писали вище QR-код або відправляється на електронну пошту або месенджери. У той же час, принтер для друку фіскальних чеків навряд чи буде зайвим.

Чи варто працювати із програмним РРО?

ПРРО мають ряд переваг – дешевше, простіше у використанні, менше паперової роботи, Z-звіти формуються програмою, також вона самостійно відправляє його до ДПС. Оновлення програмного забезпечення відбувається автоматично, що знову ж таки економить Ваш час.

Сервіс ПРРО “Cashalot”

Докладніше про програму

Наша компанія пропонує застосовувати ПРРО “Cashalot”, він зручний в експлуатації, передбачена можливість спільної роботи з такими системами автоматизації бізнесу:

 • “BAS ERP”;
 • “BAS Комплексне керування підприємством” (КУП);
 • “BAS Управління торгівлею”;
 • “BAS Роздрібна торгівля”;
 • “BAS Малий бізнес”.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу, звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання