fbpx

Як працювати віддалено в умовах карантину?

Управління бізнесом це завжди подолання труднощів. 2020 рік поставив складне завдання, як для підприємців, так і для людства в цілому. Зараз необхідно об’єднати зусилля для підтримки стабільної ситуації, вірити в себе і в один одного, поважати один одного.

Звичайно, у кожного були свої плани і свої цілі на цей рік, на жаль, її величність Життя змусило нас змінити стратегію і задуматися про пріоритети. Зараз найголовніше це зберегти здоров’я людей, тому багато підприємств переходять на віддалений режим роботи.

Група компаній А4 також прийняла такий формат діяльності. Наш персонал суворо дотримується правил карантину і не допускає поширення коронавирусу в Києві і на території України в цілому.

При цьому кожен співробітник, у повній мірі, виконує свої обов’язки. Не залежно від того, користувач Ви 1С:Підприємство або BAS ми доступні весь час і завжди готові вирішити Ваші завдання. Програмісти та служба підтримки працюють в такому ж режимі як і до пандемії.

 • Потрібно виправити проблеми у функціонуванні програми?
 • Доопрацювати конфігурацію?
 • Вирішити термінове завдання?

Звертайтеся до нас. Наші фахівці забезпечать безперебійну роботу програмного забезпечення, що дозволить вести бізнес і зберегти активи.

Як і раніше ми надаємо послуги Віртуального офісу – OVO. Ви отримаєте зручний хостинг, де зможете зберігати все програмне забезпечення, всі необхідні файли в безпеці. Також передбачено резервне копіювання даних, що забезпечить працездатність бізнесу при різних форс-мажорних обставин. Користуючись офісом в хмарі Ви знижуєте витрати, оскільки відсутня необхідність купувати потужні комп’ютери, оплачувати їх обслуговування. Ми дуже Вам радимо, звернути увагу на цю послугу.

Оренда сервера дозволить всі системні параметри налаштувати під потреби Вашого бізнесу. І що найголовніше – працювати з дому та з будь-якої точки світу 24/7, користуючись при цьому всіма ресурсами і можливостями своєї конфігурації. Не має значення яка у Вас операційна система – Windows, Linux, iOs, MacOs або Android, орендуючи наш сервер Ви зможете користуватися всім необхідним програмним забезпеченням.

Важкі часи народжують сильних людей, як б не банально це звучало. Наша компанія – це професіонали і сильні особистості, які не дивлячись ні на що, працюють і вирішують всі проблеми клієнтів.

Звертайтеся до наших фахівців, ми зробимо все, щоб Ваш бізнес і Ваша справа процвітали. Залишайтеся вдома, бережіть себе і своїх близьких, дотримуйтесь правил карантину. Ми завжди готові надати свої послуги, лише телефонуйте. Група компаній А4 бажає здоров’я Вам і Вашим близьким!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит