Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Як підібрати віртуальний сервер?

У даній статті ми розповімо як підібрати віртуальний сервер. З цією проблемою стикається безліч користувачів, адже пропозицій багато, а помилитися не хочеться.

Успішно підібраний віртуальний сервер спрощує життя підприємця. По-перше, економія коштів, немає витрат на покупку потужних комп’ютерів, їх обслуговування і т.д., по-друге, дані зберігаються в безпеці, по-третє, доступ з будь-якого пристрою і розташування, де є інтернет. В кінцевому підсумку, працювати стає зручніше, безпечніше, а також підвищується швидкість деяких процесів.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Далі наведемо критерії, які допоможуть Вам зробити вибір. Ми керувалися нашим досвідом в даній сфері, результатами роботи з клієнтами, їх відгуками. Скориставшись інформацією, що викладена нижче шанси на успіх значно підвищуються.

Критерії, які допоможуть підібрати віртуальний сервер

Почнемо з віртуалізації. Виділяють наступні її види:

  • Програмна (контейнерна) – суть полягає в тому, що на основі єдиного ядра формуються всі машини. Кожна з них є окремим сервером – VPS, зі своїм індивідуальним програмним оточенням, проте відсутня можливість вносити зміни в ядро ​​і ОС.

Перевага даного виду – низька вартість. Мінуси – часто продається більше ресурсів, ніж може надати хостер, а якщо підвищується навантаження на одну з машин можливі проблеми і з усіма іншими, неможливо вносити настройки в операційну систему і ядро, якщо з’явиться така необхідність.

  • Апаратна (повна) – всі машини незалежні один від одної, є виділеним віртуальним сервером – VDS. Передбачений менеджер машин, що організовує взаємодію операційної системи і апаратного забезпечення.

Переваги – даний тип влаштований таким чином, що робота в ньому ведеться стабільно і безперервно, кожна машина користується індивідуальним ядром і ОС, тому налаштовувати її можна як фізичний сервер, на окрему машину виділяються свої ресурси, тому відсутні перевантаження і відмови серверів. Мінусом є вартість більше програмної віртуалізації.

Зверніть увагу на територіальний критерій. Ви можете отримати доступ до віртуальних сервер в Європі, тоді виникає питання спілкування з техпідтримкою, чи буде вона повноцінною іноземною мовою.

Умови використання віртуального сервера. Уважно ознайомтеся з тарифікацією, її видом – вхідна або вихідна, внутрішня або закордонна, які межі, вартість їх перевищень. Чи існує система знижок у хостера, дане питання допоможе Вам заощадити кошти.

Переконайтеся, що хостер це компанія, яка надає якісні послуги, ознайомтеся з їх сайтом, прочитайте інформацію про них в мережі, проконсультуйтеся з їх співробітниками.

Решта критеріїв індивідуальні та залежать від потреб Вашого бізнесу.

Оренда сервера в Європі

Докладніше

Замовляйте віртуальний сервер у нас

Ми з 1997 року на ринку інформаційних технологій. У нас Ви можете підібрати віртуальний сервер в Україні або Європі за вигідними цінами. Часто ми проводимо різні акції.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання