fbpx

Програма 1С:Підприємство Логістика та склад для України

1С_логистика и склад

Автоматизація складу невід’ємна частина управління компанією в даній галузі. На сьогоднішній день найкращим рішенням є складська програма 1С:Підприємство склад та логістика. Близько 95% робочих операцій здійснюються в ній повністю автоматизовано, що дозволяє вивести весь технологічний процес на новий рівень і підвищити швидкість виконання всіх завдань.

1С:Підприємство складський облік забезпечує не тільки надійну роботу і зберігання всієї виробничої інформації, але і дозволяє зберігати високу продуктивність підприємства при збільшенні навантажень і обсягів роботи.

Система управління складом повинна бути готова до високих навантажень і максимально швидкої і точної обробки всієї інформації, що надходить. Більш того, висока необхідність швидкісного складання всієї необхідної звітності, для її оперативного аналізу та виправлення необхідних помилок. Найкраще з цим завданням справляється 1С:Підприємство склад і облік. Ось лише деякі головні її технологічні можливості:

  • завдання всієї топології в складському комплексі
  • відбір товару, його подальша розвантаження і розподіл між складами
  • початковий прийом товару на склад з одночасним внесенням його в базу
  • 1С:Підприємство склад також дозволяє швидко переміщати товари з оформленням всієї необхідної документації швидко і автоматизовано
  • всі функції пов’язані з урахуванням, перерахунком, інвентаризацією
  • повний аналіз всіх процесів, що відбуваються на складі

Програмне забезпечення складський облік дозволяє управляти не однією інформаційною базою і об’єднати в загальну систему роботу цілої мережі складів. Це дозволяє вчасно аналізувати абсолютно всі необхідні керівнику показники. Програма інтуїтивно зрозуміла, але тим не менше наші співробітники покажуть вам як працювати в 1с торгівля і склад. Ми настроєм і впроваджуємо всі функції, які необхідні саме вашому бізнесу.

Ціна програми 1С:Підприємство Логістика та склад для України

Назва продуктуЦіна
WMS Логістика. Управління складомУточнюйте

Галузеве рішення “WMS Логістика. Управління складом” від ТМ “1С:Підприємство” — WMS-система нового покоління, яка дозволяє автоматизувати управління всіма технологічними процесами сучасного високоінтенсивного складського комплексу.

В “WMS Логістика. Управління складом” 99 % всіх операцій створюються й розподіляються автоматично, без участі оператора, й обробляються за допомогою радіотерміналів збору даних.

Такий підхід дозволяє значно підвищити швидкість програм на основі 1С:Підприємство і виконувати весь ланцюжок завдань, що складають технологічний процес складу, забезпечивши управління складом у режимі онлайн, знизивши вплив “людського фактору”.

Галузеве рішення призначене для складів різних типів:

  • Крупно-оптових або виробничих складів із великим або невеликим асортиментом, на яких прихід і відвантаження товару здійснюється цілими палетами.
  • дрібнооптових або роздрібних складів торгових компаній із середнім або великим асортиментом, на яких товар приходить і йде в будь-яких одиницях (палети, упаковки, штуки).
  • складів транспортних компаній, робота на яких проводиться з унікальними знеособленими вантажами.
  • складів відповідального зберігання. Складом відповідального зберігання може бути будь-який із перерахованих вище складів.

“WMS Логістика. Управління складом” забезпечує організацію адресного зберігання, автоматизацію всіх складських операцій, інтеграцію з пристроями зчитування штрих-кодів і RFID-міток і зі складським обладнанням, таким як ваги й конвеєрні стрічки.

Додаткові модулі системи дозволяють візуалізувати простір складу у форматі “3D”, підключати обладнання для роботи за технологією Voice Picking і Pick-to-Light і вирішувати безліч інших завдань.

Функціональні можливості “Логістики та складу”

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит