fbpx

Програма 1С:Підприємство Логістика та склад для України

1С_логистика и склад

Автоматизація складу невід’ємна частина управління компанією в даній галузі. На сьогоднішній день найкращим рішенням є складська програма 1С:Підприємство склад та логістика. Близько 95% робочих операцій здійснюються в ній повністю автоматизовано, що дозволяє вивести весь технологічний процес на новий рівень і підвищити швидкість виконання всіх завдань.

1С:Підприємство складський облік забезпечує не тільки надійну роботу і зберігання всієї виробничої інформації, але і дозволяє зберігати високу продуктивність підприємства при збільшенні навантажень і обсягів роботи.

Система управління складом повинна бути готова до високих навантажень і максимально швидкої і точної обробки всієї інформації, що надходить. Більш того, висока необхідність швидкісного складання всієї необхідної звітності, для її оперативного аналізу та виправлення необхідних помилок. Найкраще з цим завданням справляється 1С:Підприємство склад і облік. Ось лише деякі головні її технологічні можливості:

 • завдання всієї топології в складському комплексі
 • відбір товару, його подальше розвантаження і розподіл між складами
 • початковий прийом товару на склад з одночасним внесенням його в базу
 • 1С:Підприємство склад також дозволяє швидко переміщати товари з оформленням всієї необхідної документації швидко і автоматизовано
 • всі функції пов’язані з урахуванням, перерахунком, інвентаризацією
 • повний аналіз всіх процесів, що відбуваються на складі

Програмне забезпечення складський облік дозволяє управляти не однією інформаційною базою і об’єднати в загальну систему роботу цілої мережі складів. Це дозволяє вчасно аналізувати абсолютно всі необхідні керівнику показники. Програма інтуїтивно зрозуміла, але тим не менше наші співробітники покажуть вам як працювати в 1с торгівля і склад. Ми настроєм і впроваджуємо всі функції, які необхідні саме вашому бізнесу.

Ціна програми 1С:Підприємство Логістика та склад для України

Назва продуктуЦіна
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом110 700 грн.
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 1 радіотермінал10 000 грн.
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 5 радіотерміналів43 200 грн.
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 10 радіотерміналів72 000 грн.
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 20 радіотерміналів119 000 грн.
1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом, клієнтська ліцензія на 50 радіотерміналів278 000 грн.

Галузеве рішення “WMS Логістика. Управління складом” від ТМ “1С:Підприємство” — WMS-система нового покоління, яка дозволяє автоматизувати управління всіма технологічними процесами сучасного високоінтенсивного складського комплексу.

В “WMS Логістика. Управління складом” 99 % всіх операцій створюються й розподіляються автоматично, без участі оператора, й обробляються за допомогою радіотерміналів збору даних.

Такий підхід дозволяє значно підвищити швидкість програм на основі 1С:Підприємство і виконувати весь ланцюжок завдань, що складають технологічний процес складу, забезпечивши управління складом у режимі онлайн, знизивши вплив “людського фактору”.

Функциональні можливості "WMS Логістика. Управління складом"

Стислий огляд рішення "WMS Логістика. Управління складом"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит