Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Види ERP систем

ERP

У цій статті хочемо поговорити про класифікацію та призначення ERP систем за видами. В першу чергу ми будемо мати на меті придбати і структурувати знання, для того щоб мати можливість вибрати програмний продукт оптимальний для потреб підприємства.

Галузеві ERP і загального призначення

В цілому, основне призначення у ERP систем одне – оптимізація використання ресурсів підприємства. Однак різні програмні продукти орієнтовані по-різному. Відмінність пов’язана зі специфікою окремих галузей бізнесу, тому в першу чергу ERP-системи і їх види діляться на галузеві та загального призначення.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

ERP-системи загального призначення спираються на характеристики бізнесу і адаптуються саме під компанію, тому вони більш широко поширені в порівнянні з галузевими. Галузеві ERP результативно впроваджувати у випадках якщо Ви керуєте дійсно великою компанією з хорошою рентабельністю і інвестиціями.

ЕРП програми з єдиною архітектурою і модульні ERP

Для правильного вибору системи важливо ознайомитися з її архітектурою, так це може виявитися вирішальним фактором. Хоча для кінцевого користувача, це питання на перший погляд здається абсолютно неважливим.

Справа в тому, що структура програми впливає на складність впровадження і подальшого розвитку. Розглянемо два типи корпоративних систем, з якими Ви можете зіткнутися роблячи свій вибір: ERP з єдиною архітектурою і модульні ERP.
Перший тип являє собою неподільний інструмент, переваги якого – швидка установка і настройка. Функціональні блоки ERP з єдиною архітектурою тісно пов’язані один з одним, що забезпечує додатковий захист від помилок. Однак розвиток і доопрацювання таких систем в майбутньому потребуватиме значних витрат. Істотним мінусом може виявитися, що поетапне впровадження обмежена.

ERP

"BAS ERP"

Докладніше про програму

Модульні ERP, навпаки, дозволяють вводити нову функціональність поетапно Розробка блоків ведеться паралельно, надаючи всі інструменти для кастомізації під вимоги компанії. Слід врахувати, що присутній певний ризик несумісності модулів, який можна пом’якшити гнучкістю настройки.

Публічні, приватні та гібридні ERP програми

Адміністрування програми управління компанією – одна зі складових ІТ бюджету. І якщо колись системи завжди встановлювалися локально на персональні комп’ютери користувачів або сервера компанії, то в нинішній час існує можливість істотно знизити витрати використовуючи хмарні сервіси.

Зручним здається поділ програм на публічні, приватні та гібридні. Публічні ERP являють собою сервіс, до аналогічної функціональності якого мають доступ інші користувачі. Іншими словами, це стандартизований продукт за вигідною ціною

Приватний ERP встановлюються на спеціально орендовані / придбані обчислювальні потужності. Дані при цьому ізольовані, а програму можна допрацьовувати за потребою. У цьому варіанті є свій недолік – висока ціна.

Симбіоз попередніх типів – гібридні ERP. Такі системи орієнтовані на швидке розширення і гнучкість в адаптації. При більш високій ціні за наданий сервіс підхід, проте, гарантують переваги моделі SaaS. А саме: відсутність витрат, пов’язаних з установкою і оновленням, пристосованість до віддаленого використання, технічна підтримка, оперативна модернізація і ін.

Браузерні і декстопні ЕРП системи

Для практичного застосування критично поділ на браузерні і десктопні системи. Десктопні ERP – додатки на Вашому персональному ноутбуці, смартфоні або планшеті. Незважаючи на те, що такий підхід відсувається на другий план в силу різноманіття операційних систем і пристроїв, він може бути виправданий додатковими інструментами інтерфейсу. Функціональність браузерних ERP, як випливає з назви, доступний за допомогою браузера (Chrome, Firefox, IE і т.д.), а значить працює на на вашому смартфоні. Підключення можливо всюди, де є інтернет підключення.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання