Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Оренда віртуального сервера в Європі

Оренда віртуального сервера — це сучасна послуга, набуваючи яку ви отримуєте віддалене користування програмою BAS будь-якої версії і конфігурації, яка необхідна саме вам. Оренда сервера для BAS абсолютно безпечна для користувачів завдяки тому, що ми співпрацюємо з найнадійнішими європейськими дата центрами. Європейський сервер для BAS дозволяє користувачем отримувати максимально швидкий доступ до будь-якої інформації, завдяки сучасному європейському обладнанню з високою пропускною здатністю. Весь процес регламентується законами, що виключає доступ сторонніх осіб до сервера BAS в хмарі. Спеціальні сучасні розробки гарантують збереження всієї вашої інформації. Оскільки кожні два дні відбувається її копію. Більш того, наші хмарні сервера дублюють всі ці копії 1 раз в тиждень на додаткові сховища. Таким чином, оренда BAS в хмарі виключає втрату даних і гарантує вам високу якість і безпеку в роботі.

Хостинг в Європі від А4

Оренда віртуального сервера в Європі

Оренда сервера в Європі для BAS або іншого необхідного вам програмного забезпечення здійснюється в максимально швидкі терміни співробітниками нашої компанії. Хмарні сервера вирішують наступні завдання:

  • В разі будь-якого форс мажору і виходу локального устаткування з ладу всі ваші дані залишаються на сервері. Таким чином ви не втратите дані за багато років, а форс-мажор не зупинить роботу підприємства, тому що резервний сервер забезпечує її на весь період відновлення потужностей
  • Оренда сервера дає вам можливість розміщувати різні ресурси, керуючись законодавчими правами Євросоюзу.
  • BAS сервер дозволить вам розмістити будь-яку версію програми і забезпечити її конфіденційність за кордоном.

Оренда віртуального сервера дозволить вам заощадити гроші на дорогому обладнання для зберігання великої кількості інформації, підвищену конфіденційність і захист на рівні європейського законодавства.

Ще однією важливою перевагою оренди сервера для BAS та інших систем автоматизації бізнесу є можливість підключення до програми з будь-якої точки світу. Це важливо, як для бухгалтера фірми, так і для керівника. Більш того, вам не потрібно наймати штатного адміністратора. Наші співробітники займаються адмініструванням на сервері систем автоматизації бізнесу в хмарі і впроваджують всі останні і актуальні конфігурації.

Перелік тарифів для оренди віртуального сервера VPS в Європі

Тарифні пакети на сервери в Чехії та Німеччині

Тариф

Процесор, CPU

SSD

ОЗУ

Користувачі

Ціна в місяць

Пакет 0

Intel E5-2680v4 / 2 ядра

50 Gb

2 Gb

2

27.00 €

Пакет 1

Intel E5-2680v4 / 4 ядра

100 Gb

4 Gb

5

55.00 €

Пакет 2

Intel E5-2680v4 / 6 ядер

100 Gb

6 Gb

10

83.00 €

Пакет 3

Intel E5-2680v4 / 6 ядер

100 Gb

8 Gb

15

102.00 €

Пакет 4

Intel E5-2680v4 / 8 ядер

100 Gb

10 Gb

20

130.00 €

Пакет 5

Intel E5-2680v4 / 8 ядер

200 Gb

12 Gb

30

156.00 €

Пакет 6

Intel E5-2680v4 / 16 ядер

300 Gb

16 Gb

50

241.00 €

Пакет 7

Intel E5-2680v4 / 16 ядер

600 Gb

24 Gb

70

325.00 €

Розрахувати індивідуальний тариф

VPS в Європі підійде для різних цілей і потреб: починаючи від розміщення даних вузькоспеціалізованих програм і закінчуючи великими проектами для бізнесу.

Безпека клієнтів понад усе. Ми пропонуємо можливість підключення до Вашого сервера тільки з Ваших IP адрес, або з використанням VPN з’єднання.

Розрахуйте Ваш ідеальний тарифний план

1
Процесор
Intel E5-2680v4 / 2 ядра
Intel E5-2680v4 / 4 ядра
Intel E5-2680v4 / 6 ядер
Intel E5-2680v4 / 8 ядер
Intel E5-2680v4 / 16 ядер
2
SSD
64 Gb
128 Gb
256 Gb
512 Gb
1024 Gb
3
ОЗУ
2 Gb
4 Gb
6 Gb
8 Gb
10 Gb
12 Gb
16 Gb
24 Gb
4
К-ть користувачів
2
5
10
15
20
30
50
70

Збереження даних та які завдання вирішує хмарний хостинг в Європі

Ми співпрацюємо з передовими дата-центами, що обладнані найсучаснішим обладнанням та інтернетом з максимальною пропускною здатністю. Виділені сервери знаходяться на території Європи, користування ним регулюється у відповідності до місцевого законодавства, що унеможливлює вплив сторонніх організацій. Розміщення баз даних, бухгалтерських програм поза межами України забезпечує виключну конфіденційність та захист. Наш хостинг працює на двопроцесорних восьмиядерних серверах, використовуючи виключно твердотілі накопичувачі SSD.

Хостинг в Україні

Основні переваги оренди сервера:

Збереження даних забезпечує RAID контролер. Кожної другої доби відбувається резервне копіювання даних на сервери NAS. Крім того, один раз на тиждень резервні копії дублюються на запасні віддалені сховища.
На Ваш запит на сервер встановлюється операційна система: Windows, Ubuntu, Centos або інші ОС, після чого встановлюється BAS, офісне програмне забезпечення, CRM системи, СУБД і т.д. За встановлення будь якого ПЗ відповідаємо ми, і це включено до вартості тарифного плану.

Група компаній А4 надає ексклюзивні умови для оренди зарубіжного хостингу в Європі. Ми пропонуємо надійний сервіс і надамо найкращі серверні потужності в співвідношенні ціна/якість, наявні на даний момент!

  1. Винос BAS за кордон – розміщуючи її та інші бухгалтерські програми за кордоном, Ви забезпечуєте надійний захист конфіденційної інформації.
  2. Дублюючий обладнання за кордоном – незалежно від різних форс-мажорних обставин, екстреного відключення і інших ситуацій, резервний сервер, збереже дані і забезпечить працездатність на період відновлення основних потужностей.
  3. Винос резервних копій за кордон – бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для стійкого бізнесу в разі втрати критичної інформації.
  4. Правове поле – цивілізоване правове поле дає можливість розміщувати різні ресурси, в рамках законодавства країни Євросоюзу.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання