Оренда віртуального сервера в Європі

VPS в Європі підійде для різних цілей і потреб: починаючи від розміщення даних вузькоспеціалізованих програм і закінчуючи великими проектами для бізнесу.

Ми співпрацюємо з передовими дата-центами, що обладнані найсучаснішим обладнанням та інтернетом з максимальною пропускною здатністю. Виділені сервери знаходяться на території Європи, користування ним регулюється у відповідності до місцевого законодавства, що унеможливлює вплив сторонніх організацій. Розміщення баз даних, бухгалтерських програм поза межами України забезпечує виключну конфіденційність та захист. Наш хостинг працює на двопроцесорних восьмиядерних серверах, використовуючи виключно твердотілі накопичувачі SSD.

Збереження данних

Збереження даних забезпечує RAID контролер. Кожної другої доби відбувається резервне копіювання даних на сервери NAS. Крім того, один раз на тиждень резервні копії дублюються на запасні віддалені сховища.
На Ваш запит на сервер встановлюється операційна система: Windows, Ubuntu, Centos або інші ОС, після чого встановлюється 1С:Підприємство, офісне програмне забезпечення, CRM системи, СУБД і т.д. За встановлення будь якого ПЗ відповідаємо ми, і це включено до вартості тарифного плану.

Група компаній А4 надає ексклюзивні умови для оренди зарубіжного хостингу в Європі. Ми пропонуємо надійний сервіс і надамо найкращі серверні потужності в співвідношенні ціна/якість, наявні на даний момент!

Ми розробили гнучку сітку тарифів для виділеного сервера vps в Європі.

 
Тариф Процесорф, CPU HDD, Gb ОЗУ, Gb RAID К-ть
користувачів
Ціна
грн./мес.
Пакет 1 Xeon Quad-Core
4 ядра
100 SAS 2 + 5 2400 грн.
Пакет 2 Xeon Quad-Core
4 ядра
100 SAS 4 + 10 3156 грн.
Пакет 3 Xeon Quad-Core
4 ядра
100 SAS 6 + 15 3960 грн.
Пакет 4 Xeon Quad-Core
4 ядра
300 SAS 8 + 20 4920 грн.
Пакет 5 Xeon Quad-Core
8 ядер
300 SAS 12 + 30 9120 грн.
Пакет 6 Xeon Quad-Core
16 ядер
400 SAS 16 + 50 12000 грн.
Пакет 7 Xeon Quad-Core
16 ядер
800 SAS 24 + 70 19200 грн.

Які завдання вирішує хмара в Європі

  1. Винос 1С: Підприємство за кордон - розміщуючи 1С: Підприємство та інші бухгалтерські програми за кордоном, Ви забезпечуєте надійний захист конфіденційної інформації.
  2. Дублюючий обладнання за кордоном - незалежно від різних форс-мажорних обставин, екстреного відключення і інших ситуацій, резервний сервер, збереже дані і забезпечить працездатність на період відновлення основних потужностей.
  3. Винос резервних копій за кордон - бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для стійкого бізнесу в разі втрати критичної інформації.
  4. Правове поле - цивілізоване правове поле дає можливість розміщувати різні ресурси, в рамках законодавства країни Євросоюзу.