fbpx

Оренда віртуального сервера для 1С:Підприємство в Європі

Аренда серсера для 1С

Оренда віртуального сервера — це сучасна послуга, набуваючи яку ви отримуєте віддалене користування програмою 1С:Підприємство будь-якої версії і конфігурації, яка необхідна саме вам. Оренда сервера 1С:Підприємство абсолютно безпечна для користувачів завдяки тому, що ми співпрацюємо з найнадійнішими європейськими дата центрами. Сервер 1С:Підприємство дозволяє користувачем отримувати макимальний швидкий доступ до будь-якої інформації, завдяки сучасному європейському обладнанню з високою пропускною здатністю. Весь процес регламентується законами, що виключає доступ сторонніх осіб до сервера 1С:Підприємство в хмарі. Спеціальні сучасні розробки гарантують збереження всієї вашої інформації. Оскільки кожні два дні відбувається її копію. Більш того, наші хмарні сервера дублюють всі ці копії 1 раз в тиждень на додаткові сховища. Таким чином, оренда 1С:Підприємство в хмарі виключає втрату даних і гарантує вам високу якість і безпеку в роботі.

Оренда сервера для 1С:Підприємство або іншого необхідного вам програмного забезпечення здійснюється в максимально швидкі терміни співробітниками нашої компанії. Хмарні сервера вирішують наступні завдання:

 • В разі будь-якого форс мажору і виходу локального устаткування з ладу всі ваші дані залишаються на сервері. Таким чином ви не втратите дані за багато років, а форс-мажор не зупинить роботу підприємства, тому що резервний сервер забезпечує її на весь період відновлення потужностей
 • Оренда сервера 1С:Підприємство дає вам можливість розміщувати різні ресурси, керуючись законодавчими правами Євросоюзу.
 • 1С:Підприємство сервер дозволить вам розмістити будь-яку версію програми і забезпечити її конфіденційність за кордоном.

Оренда віртуального сервера дозволить вам заощадити гроші на дорогому обладнання для зберігання великої кількості інформації, підвищену конфіденційність і захист на рівні європейського законодавства.

Ще однією важливою перевагою оренди сервера для 1С:Підприємство є можливість підключення до програми з будь-якої точки світу. Це важливо, як для бухгалтера фірми, так і для керівника. Більш того, вам не потрібно наймати штатного адміністратора. Наші співробітники займаються адмініструванням в сервері 1С:Підприємство в хмарі і впроваджують всі останні і актуальні конфігурації.

Перелік тарифів для оренди віртуального сервера VPS в Європі.

 
ТарифПроцесор, CPUSSD, HDDОЗУ, GbRAIDКількість користувачівЦіна, грн./міс.— 20%
Пакет 0Intel E5-2620v4 / 4 ядра30 Gb2+21299 грн.1040 грн.
Пакет 1Intel E5-2620v4 / 4 ядра100 Gb4+52400 грн.1920 грн.
Пакет 2Intel E5-2620v4 / 4 ядра100 Gb4+103156 грн.2520 грн.
Пакет 3Intel E5-2620v4 / 6 ядер100 Gb6+153960 грн.3170 грн.
Пакет 4Intel E5-2620v4 / 6 ядер100 Gb8+204920 грн.3930 грн.
Пакет 5Intel E5-2620v4 / 8 ядер300 Gb12+309120 грн.7300 грн.
Пакет 6Intel E5-2620v4 / 16 ядер400 Gb16+5012000 грн.9600 грн.
Пакет 7Intel E5-2620v4 / 16 ядер800 Gb24+7019200 грн.15360 грн.

VPS в Європі підійде для різних цілей і потреб: починаючи від розміщення даних вузькоспеціалізованих програм і закінчуючи великими проектами для бізнесу.

Безпека клієнтів понад усе. Ми пропонуємо можливість підключення до Вашого сервера тільки з Ваших IP адрес, або з використанням VPN з’єднання.

Збереження даних та які завдання вирішує хмарний хостинг в Європі

Ми співпрацюємо з передовими дата-центами, що обладнані найсучаснішим обладнанням та інтернетом з максимальною пропускною здатністю. Виділені сервери знаходяться на території Європи, користування ним регулюється у відповідності до місцевого законодавства, що унеможливлює вплив сторонніх організацій. Розміщення баз даних, бухгалтерських програм поза межами України забезпечує виключну конфіденційність та захист. Наш хостинг працює на двопроцесорних восьмиядерних серверах, використовуючи виключно твердотілі накопичувачі SSD.

Збереження даних забезпечує RAID контролер. Кожної другої доби відбувається резервне копіювання даних на сервери NAS. Крім того, один раз на тиждень резервні копії дублюються на запасні віддалені сховища.
На Ваш запит на сервер встановлюється операційна система: Windows, Ubuntu, Centos або інші ОС, після чого встановлюється 1С:Підприємство, офісне програмне забезпечення, CRM системи, СУБД і т.д. За встановлення будь якого ПЗ відповідаємо ми, і це включено до вартості тарифного плану.

Група компаній А4 надає ексклюзивні умови для оренди зарубіжного хостингу в Європі. Ми пропонуємо надійний сервіс і надамо найкращі серверні потужності в співвідношенні ціна/якість, наявні на даний момент!

 1. Винос 1С:Підприємство за кордон – розміщуючи 1С:Підприємство та інші бухгалтерські програми за кордоном, Ви забезпечуєте надійний захист конфіденційної інформації.
 2. Дублюючий обладнання за кордоном – незалежно від різних форс-мажорних обставин, екстреного відключення і інших ситуацій, резервний сервер, збереже дані і забезпечить працездатність на період відновлення основних потужностей.
 3. Винос резервних копій за кордон – бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для стійкого бізнесу в разі втрати критичної інформації.
 4. Правове поле – цивілізоване правове поле дає можливість розміщувати різні ресурси, в рамках законодавства країни Євросоюзу.

Замовляйте консультацію і ми дамо детальну відповідь на всі Ваші запитання:​

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит