Оренда віртуального сервера для 1С: Підприємство в Європі

Аренда серсера для 1С

VPS в Європі підійде для різних цілей і потреб: починаючи від розміщення даних вузькоспеціалізованих програм і закінчуючи великими проектами для бізнесу.

Ми співпрацюємо з передовими дата-центами, що обладнані найсучаснішим обладнанням та інтернетом з максимальною пропускною здатністю. Виділені сервери знаходяться на території Європи, користування ним регулюється у відповідності до місцевого законодавства, що унеможливлює вплив сторонніх організацій. Розміщення баз даних, бухгалтерських програм поза межами України забезпечує виключну конфіденційність та захист. Наш хостинг працює на двопроцесорних восьмиядерних серверах, використовуючи виключно твердотілі накопичувачі SSD.

Збереження данних

Збереження даних забезпечує RAID контролер. Кожної другої доби відбувається резервне копіювання даних на сервери NAS. Крім того, один раз на тиждень резервні копії дублюються на запасні віддалені сховища.
На Ваш запит на сервер встановлюється операційна система: Windows, Ubuntu, Centos або інші ОС, після чого встановлюється 1С:Підприємство, офісне програмне забезпечення, CRM системи, СУБД і т.д. За встановлення будь якого ПЗ відповідаємо ми, і це включено до вартості тарифного плану.

Група компаній А4 надає ексклюзивні умови для оренди зарубіжного хостингу в Європі. Ми пропонуємо надійний сервіс і надамо найкращі серверні потужності в співвідношенні ціна/якість, наявні на даний момент!

Ми розробили гнучку сітку тарифів для виділеного сервера vps в Європі.

 
ТарифПроцесор, CPUSAS, HDDОЗУ, GbRAIDКількість користувачівЦіна, грн./міс.
Пакет 0Xeon Quad-Core 4 ядра30 Gb2+21299 грн.
Пакет 1Xeon Quad-Core 4 ядра100 Gb2+52400 грн.
Пакет 2Xeon Quad-Core 4 ядра100 Gb4+103156 грн.
Пакет 3Xeon Quad-Core 4 ядра100 Gb6+153960 грн.
Пакет 4Xeon Quad-Core 4 ядра300 Gb8+204920 грн.
Пакет 5Xeon Quad-Core 8 ядер300 Gb12+309120 грн.
Пакет 6Xeon Quad-Core 16 ядер400 Gb16+5012000 грн.
Пакет 7Xeon Quad-Core 16 ядер800 Gb24+7019200 грн.

Які завдання вирішує хмара в Європі

  1. Винос 1С:Підприємство за кордон – розміщуючи 1С: Підприємство та інші бухгалтерські програми за кордоном, Ви забезпечуєте надійний захист конфіденційної інформації.
  2. Дублюючий обладнання за кордоном – незалежно від різних форс-мажорних обставин, екстреного відключення і інших ситуацій, резервний сервер, збереже дані і забезпечить працездатність на період відновлення основних потужностей.
  3. Винос резервних копій за кордон – бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для стійкого бізнесу в разі втрати критичної інформації.
  4. Правове поле – цивілізоване правове поле дає можливість розміщувати різні ресурси, в рамках законодавства країни Євросоюзу.

Замовляйте консультацію і наші фахівці дадуть детальну відповідь на всі Ваші запитання:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

Надіслати запит