fbpx

Впровадження та налаштування 1С:Підприємство

Оптимизация_баз_данных_1с

Впровадження та налаштування 1С:Підприємство застосовується для автоматизації та оптимізації всіх фінансових і управлінських завдань і функцій на підприємстві. Ми використовуємо чітко регламентовану проектну або ж стандартну технологію. Це дозволяє провести 1С:Підприємство впровадження на високому рівні і отримати гарантований якісний результат. Слід розрізняти термінологію “установка” і “впровадження 1С:Підприємство на підприємстві”. У першому випадку ви отримаєте стандартний функціонал програмного забезпечення і навчання співробітників користуванню. У разі впровадження і настройки 1С:Підприємство компанія замовник отримує індивідуальний аналіз всіх особливостей бізнес процесів, враховується політика і цілі і на основі цього розробляється максимально індивідуалізований проект.

Налаштування 1С:Підприємство 8, 8.2, 8.3 може здійснюватися такими шляхами:

 • Типове впровадження 1С:Підприємство. В такому випадку ми виробляємо разові роботи по повній налаштування базових конфігурацій програми, навчання співробітників. Без вивчення і повного занурення в усі ваші бізнес-процеси. Ви отримаєте повноцінне, стандартне впровадження 1С:Підприємство документообіг, бухгалтерія, роздріб і т.д., в залежності від поставлених завдань.
 • Проектне впровадження 1С:Підприємство на підприємство має на увазі наше повне занурення в бізнес замовника. Ми детально вивчаємо всі його аспекти і формуємо унікальне, створене на основі проаналізованих даних пропозицію. Такий проект буде на 100% унікальним і підходящим під завдання і цілі конкретно вашої компанії.

Залежно від поставлених завдань наш фахівець з впровадження 1С:Підприємство максимально швидко розраховує первинний кошторис і озвучує вам найбільш рентабельний і вигідний варіант впровадження та налаштування 1С:Підприємство.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит