Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Віртуальний офіс на віддаленому сервері

Наша компанія пропонує Вам скористатися послугою OVO (optimal virtual office) – віртуальний офіс на віддаленому сервері. Сьогодні все більше і більше компаній використовують офіс в хмарі. Чому? По-перше, надійне зберігання файлів, по-друге, швидкий доступ до робочого місця, по-третє, економія коштів. Три ключові чинники для ефективної діяльності і розвитку Вашого бізнесу.

Даною послугою можуть користуватися компанії будь-якого виду, тобто малі, середні та великі підприємства. Залежно від масштабів організації та потреб вибираєте тариф і вартість, які підходять саме Вам.

Що таке віртуальний офіс і які його переваги?

Сервіс OVO

Віртуальний офіс на надійному хостингу

Віддалений офіс – комплексний метод, який дозволяє організувати IT-структуру бізнесу, незалежно від його масштабів. Принцип роботи системи полягає в використанні хмарного сервера / серверів, де зберігаються всі необхідні дані та програми. За рахунок цього файли не можуть бути втраченими, викраденими або фізично пошкодженими.

Опція дозволяє організувати роботу бізнесу, навіть якщо його філії територіально розкидані. Система об’єднує їх, що дає Вам можливість швидко проаналізувати ситуацію та скоординувати діяльність співробітників. Працездатність офісу в хмарі не залежить від розташування серверів, вони можуть бути розміщені безпосередньо в Україні або країнах Європи. Ми забезпечимо їх функціонування на даних територіях.

Наша компанія надає хмарний хостинг, що дозволяє розподілити дані по декількох серверах. За рахунок цього доступ до робочого місця не залежить від функціонування одного з серверів.

Ціни на хмарний хостинг - Windows Server Standard (2008, 2012, 2016, 2019)

Тариф

CPU, Core

RAM, Gb

SSD, Gb

Ціна UA сервер

Ціна EU сервер

OVO1

1

2

100

350.00 грн/міс

420.00 грн/міс

OVO2

2

4

100

700.00 грн/міс

840.00 грн/міс

OVO3

4

4

100

800.00 грн/міс

980.00 грн/міс

OVO4

4

6

150

1 000.00 грн/міс

1 200.00 грн/міс

OVO5

4

8

150

1 200.00 грн/міс

1 400.00 грн/міс

OVO6

6

10

200

1 400.00 грн/міс

1 600.00 грн/міс

Чому вигідно вести бізнес в хмарі:

 • Безпека. Життя часто привносить свої корективи в нашу діяльність, тому різного роду неприємності – пожежі, злодійство, аварії, вилучення і т.д., – можуть порушити цілісність ваших даних або зовсім знищити їх. Віртуальний офіс – це надійне хмарне сховище, яке оберігає дані від пошкоджень і втрат.

 • Швидкий доступ. Увійти в робоче місце можна з дому, готелю або іншої точки, важливо лише наявність Інтернету. Співробітник або Ви підключаєтесь до віддаленого сервера, де зберігається необхідна інформація, а також справно функціонує програмне забезпечення. Завдяки цьому персонал не прив’язаний до певного територіального положення.

 • Легкість в роботі. Перехід на нове забезпечення часто викликає труднощі в роботі, але в даному випадку такої проблеми не буде. Співробітники ведуть свою діяльність в тих же програмах, що і раніше.

 • Економія коштів. Сервіси хмарного зберігання не потребують ПК з високою продуктивністю і з встановленими програмами, а також обслуговуванні власних серверів компанії, що значно знижує витрати. Як ми писали вище, все, що потрібно для роботи це Інтернет і комп’ютер з мінімальною потужністю.

Оренда сервера

Хостинг в Україні та Європі

Переваги нашої послуги віртуального офісу на віддаленому сервері:

Кожна послуга вимагає ретельного підходу до вибору. Необхідно зважити всі “за” і “проти”. Далі ми розглянемо, чим буде корисний наш optimal virtual office для Вас:

 1. Вся необхідна інформація та додатки доступні в будь-який час і з будь-якого пристрою. Можна використовувати персональний комп’ютер, планшет, смартфон і т.д. Незалежно від обраного девайса, Ви завжди маєте швидкий доступ до робочого місця і не прив’язані до територіального розташування, адже офіс в хмарі завжди з собою.
 2. Завдяки нашій послузі Ви зменшите витрати, оскільки відсутня необхідність придбання потужних комп’ютерів, серверів, також немає потреби оплачувати роботу IT-фахівця для обслуговування локального дата-центру.
 3. Сервіси хмарного зберігання оплачуються тільки по мірі необхідності їх використання. При цьому оплата відбувається виключно за необхідний пакет послуг.
 4. Щоб працювати в хмарному офісі потрібно лише підключення до Інтернету. Можна користуватися мобільним Інтернетом, його буде цілком достатньо.
 5. Швидкість – основна роль в успіху підприємства. Наш клауд офіс дозволяє швидко обробляти різні зміни в організації діяльності і стрімко реагувати на зміни ринку. Що дає можливість перевершувати Ваших конкурентів.
 6. Всі додатки, яким Ви користувалися, переносяться на зберігання в хмарі.
 7. Ви і співробітники можете переглядати та редагувати інформацію з різних пристроїв одночасно.
 8. Надійне хмарне сховище. Дані зберігаються безпечно і конфіденційно.
 9. Бізнес в телефоні. Сьогодні технології дозволяють керувати зі смартфона майже, що не всіма аспектами життя. Тепер уже в них можуть зберігатися різні документи, наприклад, додаток “Дія” містить в собі функції реєстрації автомобілів і водійських прав. І далі все буде прогресувати, так чому б не користуватися плодами розвитку технологій.
 10. Хмарне сховище з шифруванням. Зловмисники часто намагаються зламати інтерфейс і АРІ. Від того, наскільки добре опрацьовані механізми контролю доступу, шифрування в API, залежить безпека і доступність хмарних серверів.
 11. Наявність додаткових послуг. При необхідності наш системний адміністратор може повністю підтримувати роботу серверів.

Віртуальний офіс на віддаленому сервері - інструмент оптимізації бізнесу

Замовляйте послугу у нас і отримаєте оптимальне рішення для організації та розвитку бізнесу. Ви зможете регулювати діяльність з будь-якої точки світу та з будь-якого пристрою. Послуга OVO дозволить знизити витрати і збільшити продуктивність роботи. Ми забезпечимо справність офісу в хмарі та безпеку даних.

Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання