fbpx

Відмінності між BAS Управління торгівлею і 1С:Підприємство Управління торговим підприємством

Разница между BAS УТ и 1С УТП

Для ведення успішної торговельної діяльності підприємство необхідно автоматизувати. У даній статті ми розглянемо відповідні для цього процесу дві системи, порівняємо їх і дізнаємося відмінності між BAS УТ і 1С:Підприємство УТП.

BAS УТ

Програмний продукт, який дозволяє поліпшити діяльність всіх служб в компанії, працювати з даними, що відображають поточний стан вашого бізнесу і швидко отримувати звітність.

В системі ви можете здійснювати управління і планування продажів та закупівель. Можна проводити реєстрацію продажів за вказаний Вами період: тиждень, місяць, рік і т.д. Програма дозволяє проводити асортиментне планування, в розрізі номенклатури, категорій товару, форматів магазинів і т.д.

У BAS УТ ви можете планувати закупівлі з різним рівнем деталізації, для цього використовуються різні джерела:

 • намічений і фактичний обсяг продажів і закупівель;
 • кількість замовлень;
 • залишок товару та інші.

Система надає можливість, грунтуючись на планах закупівлі та комплектації товару, формувати замовлення постачальнику.

BAS УТ дозволяє встановити правила взаємодії з клієнтами і автоматизувати контроль їх виконання. У програмі також є формування вартості і знижок. Залежно від типу цін визначаються валюта, правила розрахунку, метод округлення та інші характеристики. При розрахунку вартості за допомогою бази даних ви отримуєте різні можливості, наприклад можете дізнатися мінімальні ціни по ринку, на основі інформації про їх рівень у конкурентів і постачальників.

Всередині системи відсутня опція ведення бухгалтерського та податкового обліку, для цього додатково встановлюється програма BAS Бухгалтерія.

В цілому з BAS УТ ви можете керувати роботою підприємства і покращувати його, широкий функціонал дає вам можливість контролювати кожен етап і аспект вашого бізнесу.

1С:Підприємство Управління торговим підприємством

Інструменти програмного забезпечення дозволяють вам автоматизувати роботу кількох підприємств. Їх звітність можна вести як в загальній, для всіх компаній, інформаційній системі, так і в окремій. У програмі передбачений облік двох типів – регламентований і оперативний управлінський.

В 1С:Підприємство УТП доступні опції планування і управління продажів, контролю як внутрішніх замовлень, так і від покупця. Система дозволяє проводити ціноутворення, удосконалювати роботу з споживачами і постачальниками, управляти закупівлями, грошовими потоками і вести складський облік.

Програма передбачає можливість керування персоналом, оформлення необхідної документації та звітності. Наприклад, статистика працівників, їх досягнення і списки. 1С:Підприємство УТП володіє необхідними інструментами для розрахунку заробітної плати, автоматизовані процеси підрахунку, коригування помилок за минулий час і заповнення довідок різних форм.

Вирахування регламентованих законодавством податків можна проводити в системі, до їх числа відносяться: податок на дохід фізичних осіб, єдиний внесок на загальнообов’язкове, державне соціальне страхування та військовий збір.

Ви можете вести бухгалтерський і податковий облік в 1С:Підприємство УТП згідно із законодавством. Забезпечення дозволяє сформувати необхідну звітність.

Порівняння програм

Системи мають схожу функціоналом, обидві працюють згідно з чинним законодавством і дозволяють автоматизувати ваш бізнес. 1С:Підприємство УТП дає можливість вести бухгалтерський і податковий облік, управляти персоналом, проводити розрахунок заробітної плати і формувати регламентовані звіти, дані можливості відсутні в BAS УТ.

Якій програмі віддати перевагу залежить від потреб вашого торгового підприємства. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит