fbpx

Відмінності між BAS і SAP ERP

Что такое sap erp

Опис системи SAP ERP

Популярний програмний продукт німецької компанії SAP SE. Система призначена для автоматизації роботи великих підприємств і масштабного бізнесу. SAP ERP – рішення, яке покращує, спрощує і дозволяє контролювати всі аспекти діяльності.

На основі системи управління підприємством формується загальна інформаційна база, в ній зберігаються дані з усіх рівнів роботи компанії. Дана опція дозволяє оперативно отримувати необхідну інформацію.

SAP ERP має наступні переваги:

 • Охоплює всі основні аспекти роботи підприємства;
 • Готові процеси і документація грунтується на досвіді кращих компаній;
 • Передбачає інтеграцію з новими рішеннями;
 • Якщо є потреба, систему можна об’єднати з програмними продуктами інших розробників.

Система управління підприємством передбачає можливість регулювати фінансові потоки. Функціонал дозволяє вести управлінський і бухгалтерський облік, контролювати кошти та зменшити оборотний капітал. ERP рішення дає Вам можливість підвищити ефективність роботи з персоналом. З його допомогою Ви зможете вербувати потрібних кандидатів, розвивати їх здібності, направляти діяльність фахівців відповідно до ваших цілей. У програмі можна здійснювати управління закупівлями, виробництвом товару, логістикою, реалізацією і сервісом. Це дозволить Вам знизити витрати, підвищити прибуток, рентабельність і конкурентоспроможність Вашого бізнесу.

Опис системи BAS ERP

Програмний продукт підходить для автоматизації великого підприємства, розроблений з урахуванням специфіки ведення бізнесу в Україні. Рішення дозволяє створити єдину інформаційну систему, яка відображає стан всіх сфер діяльності і проводити їх контроль.

Переваги програмного продукту BAS ERP:

 • Широкий функціонал на рівні ERP рішень міжнародного рівня;
 • Можливість роботи через інтернет, в “хмарі” і через мобільні пристрої;
 • Безліч спеціалізованих рішень, за допомогою яких можна розширити можливості системи;
 • Підходить для роботи в будь-якій сфері діяльності.

Для управління фінансами в BAS ERP передбачена інтеграція з іншими підсистемами ERP рішення, це дозволяє повністю контролювати ситуацію. Оформлення документів відбувається швидко і зручно, скажімо так “в один клік”. Ще одна корисна опція – це установка лімітів, вона дозволяє контролювати рівень витрат. У програмі також зручний платіжний календар і безліч звітів для аналітики.

В системі управління підприємством ви можете регулювати ефективність процесів продажів і договорів з клієнтами, відстежувати статус виконання замовлень. ERP рішення дозволяє встановлювати графік оплати, стежити за його виконанням, також можна планувати дохід по днях і відстежувати прострочену дебіторську заборгованість.

BAS ERP дає можливість автоматизувати управління персоналом та розрахунок заробітної плати. Програма дозволяє обробляти персональні дані співробітників, складати робочий графік, розраховувати зарплату з урахуванням різновиду системи оплати і виробітку, оплачувати регламентовані законодавством податки і відрахування. Також в рішенні передбачена можливість аналізувати ефективність управління співробітниками.

Для управління виробництвом розроблена можливість складати здійсненні виробничі плани, незалежно від наявності часових нормативів. ERP рішення дозволяє керувати виробництвом на двох рівнях: диспетчер – логіст і локальний (цеховий). На кожен етап можна формувати маршрутні листи, що дозволяє уточнювати обсяг роботи по окремим операція і стежити за витратою матеріалів.

Порівняємо системи управління підприємством

SAP ERP є програмою постарше, ніж BAS. Але німецька розробка підходить більше для діяльності зарубіжних компаній, а BAS розроблявся для українських реалій ведення бізнесу, тому функціонал її ширше, гнучкіше і зручніше для наших користувачів. Вітчизняне ERP рішення дозволяє вести регламентований і податковий облік, а опція зарплата і кадри ведеться по КЗпП, в SAP ERP ця можливість відсутня. Що стосується вартості, закордонний продукт набагато дорожче, ніж наш, а з урахуванням функціональних можливостей, придбання BAS ERP – вигідне капіталовкладення.

За детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит