fbpx

Відгук компанії ЗАТ «Київвтормет»

  • Рік: 2006
  • Галузь: Переробка вторинної сировини
  • Програмний продукт: 7.7. Бухгалтерський облік для України, А4: Зарплата і кадри (Сумісно)

 

ЗАТ «Київвтормет» займається вторинної переробкою чорних і кольорових металів і займає одне з провідних місць на ринку України. У 2005 році на підприємстві була здійснена підготовка, дослідна експлуатація та впровадження нової системи ведення бухгалтерського та податкового обліку.

У використовуваному до цього програмному забезпеченні для бухгалтерії існувала ціла низка недоліків, що викликало необхідність пошуку альтернативної облікової системи. Крім того, на підприємстві вже тривалий час діє система оперативного обліку господарських документів. Вибір для бухгалтерської служби був зроблений на користь програмного забезпечення «1С: Підприємство 7.7.» - «Бухгалтерський облік для України» як масової і випробуваною багатьма підприємствами.

Для здійснення проекту були залучені співробітники «Групи компаній А4». Для обліку специфіки нашого підприємства виконавці виконали необхідну підготовчу роботу - передпроектне дослідження та технічне завдання. Після одного кварталу тестової експлуатації, з початку 2006 року «Київвтормет» повністю перейшов на нове програмне забезпечення.

У 2006 р на додаток до системи бухгалтерського обліку впроваджена система обліку зарплати і кадрового обліку - «А4: Зарплата і кадри». Всього на ЗАТ «Київвтормет» автоматизовано понад 30 робочих місць.

Виконавці проекту підійшли до впровадження відповідально. Кваліфікація співробітників «Група компаній А4» має належний рівень. З огляду на принципову різницю між старими і новими системами, процес навчання персоналу був досить складним. Але терпіння і наполегливість, проявлені компанією «Група компаній А4» в процесі впровадження, гідні похвали.

Ці позитивні чинники внесли свій вагомий внесок в успішне виконання проекту. Плануємо і надалі співпрацювати з «Групою компаній А4».

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит