fbpx

Відгук компанії ТОВ “Порше Україна”

  • Рік: 2009
  • Галузь: Автосервіси, автосалони, автотранспорт
  • Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

ТОВ «Порше Україна» - генеральний імпортер в Україні відомих у всьому світі автомобільних брендів Volkswagen і Audi. Компанія належить PorscheHoldingGmbH, який є найбільшим приватним торговим підприємством в Австрії і одним з найбільш успішних торгових автомобільних компаній Європи. Представлений в 16 країнах Європи та Китаї. На українському ринку ТОВ «Порше Україна» є одним з найбільших гравців в автомобільному бізнесі.

У 2008 році компанія «Група компаній А4» приступила до виконання проекту з побудови автоматизованої інформаційної системи бухгалтерського та податкового обліку. В якості платформи для побудови системи був обраний продукт «Управління виробничим підприємством для України».

Система охоплює бухгалтерські аспекти всіх видів діяльності компанії і реалізує податковий облік згідно з вимогами законодавства України. Також в системі реалізований управлінський облік і отримання фінансової звітності за центрами витрат для материнської компанії.

В рамках єдиного проекту автоматизовані наступні ділянки: розрахунок зарплати, облік кадрів і управління персоналом організації, управління грошовими коштами, управління закупівлями, управління продажами, управління витратами, управління запасами, основні засоби, нематеріальні активи, МБП і МНА.

Система інтегрована і передбачає обмін даними в режимі реального часу з іншими обліковими системами PorscheHoldingGmbH - системою бухгалтерського обліку «Eurofib», заводськими системами «Whells» і «Nadin», а також системою управління реалізацією автомобілів, запчастин і аксесуарів «Eurobill».

Користувачами системи є співробітники бухгалтерії і відділу контролю управлінської та фінансової звітності. В даний час в системі працює 22 навчених користувача. В середньому, одночасно в системі працює 14 користувачів.

З метою успішного запуску розробленої системи в експлуатацію та реалізації проекту була створена робоча група, що складається з бізнес-експертів компанії «Порше Україна» та фахівців компанії «Група компаній А4». Проектною групою виконавців був проведений ряд робіт по оптимізації бізнес-процесів компанії-замовника, розробці автоматизованої системи, тестування, впровадження, навчання користувачів, переносу даних зі старої системи і введення в експлуатацію нової

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит