fbpx

Відгук компанії ТОВ “Юр-Універсал”

ТОВ «Юр-Універсал» у співпраці з Групою компаній А4 успішно завершили проект по впровадженню системи «1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України».

«Юр-Універсал» працює на ринку з червня 2005 року. Основна сфера діяльності - виробництво і продаж дерев'яної тари, упаковки, піддонів та іншої продукції з дерева. Сертифікат на міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP 2016.12-14.04.2016 р., свідчить про відповідність продукції державним і міжнародним стандартам.

У лютому 2019 року, з метою підвищення ефективності роботи, керівництвом компанії ТОВ «Юр-Універсал» було прийнято рішення про створення єдиної інформаційної системи для автоматизації ведення обліку і управління торговим підприємством. В якості виконавця була обрана Група компаній А4.

Нова система стала тим комплексним рішенням, яке дозволило автоматизувати бізнес-процеси підприємства відповідно до законодавства України. Типовий функціонал системи на 90% підходив під бізнес-процеси підприємства і позначені вимоги.

В процесі виконання проекту були виконані основні завдання:

 • Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку;
 • Автоматизація кадрового обліку та розрахунку заробітної плати;
 • Розроблено спеціалізовані управлінські звіти для прийняття рішень;
 • Зріз залишків за бухгалтерськими даними на 01.01.19;
 • Скасування проведення всіх документів.

Кількість автоматизованих робочих місць - 2. Планується розширення штату компанії. Проведено навчання в програмі 2-х користувачів.

Рекомендуємо Групу компаній А4 як відповідального і надійного виконавця для виконання проектів в області побудови інформаційних систем. ТОВ «Юр-Універсал» планує продовжувати співпрацю з Групою компаній А4 надалі.

Оцінка впровадженої інформаційної системи за наступними параметрами за 5-бальною шкалою: відповідність потребам організації - 5; зручність роботи з програмою - 5; оціните якість роботи партнера автоматизатора бізнесу - 5.

Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності - Так.

Оригінал документу

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит