fbpx

Відгук компанії ТОВ «Пролог Семікор»

ТОВ «Пролог Семікор» є одним з провідних в Україні виробників матеріалів, компонентів і обладнання для сонячної енергетики і мікроелектроніки. Створена в 1997 році, компанія має великий досвід виробництва монокристалічних кремнієвих злитків, кремнієвих пластин, сонячних модулів і виробів з синтетичного корунду. Компанія «Пролог Семікор» є членом міжнародної організації виробників напівпровідникових матеріалів SEMI, членом Київської Торгово-Промислової Палати, членом Асоціації Альтернативних видів палива та відновлюваної енергетики, членом Української Асоціації виробників матеріалів і компонентів для сонячної енергетики.

У 2019 року в зв'язку зі збільшенням кадрових ресурсів на підприємстві на додаток до інформаційної системи бухгалтерського обліку впроваджена автоматизована система «Зарплата і управління персоналом для України». Роботи по впровадженню обох систем виконувалися співробітниками Групи компаній А4. Автоматизована система є гнучкою і досить універсальною завдяки широким можливостям для настройки користувачів.

В результаті автоматизації отримані наступні результати:

  • планування потреб в персоналі;
  • управління фінансовою мотивацією персоналу;
  • ефективне планування зайнятості персоналу;
  • облік кадрів і аналіз кадрового складу;
  • розрахунок заробітної плати персоналу;
  • вирахування регламентованих законодавством податків і внесків з фонду оплати праці;
  • відображення нарахованої зарплати і податків у витратах підприємства.

Кількість автоматизованих робочих місць - 3. Проведено навчання в програмі 2-х користувачів. Загальне число співробітників - 90 чоловік.

Рекомендуємо Групу компаній А4 як відповідального і надійного виконавця для виконання проектів в області побудови інформаційних систем.

Оцінка впровадженої інформаційної системи за наступними параметрами за 5-бальною шкалою: відповідність потребам організації - 5; зручність роботи з програмою - 5; оціните якість роботи партнера «1С:Підприємство» - 5.

Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності - Так.

Оригінал документу

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит