fbpx

Відгук компанії ТОВ “УКРМАРКЕТЦЕНТР”

Рік: 2012
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Роздріб для України; Управління торговим перед прийняттям для України

FASHION HOUSE - група компаній, історія якої налічує вже 12 років. Основний напрямок - магазини європейської брендового одягу. Сьогодні це 22 торговельних об'єкта в Білорусії і 3 об'єкти в Україні, що відповідають всім міжнародним стандартам і працюють з асортиментом в діапазоні від mass-market до luxury.

Опис проекту

Автоматизація «під ключ» трьох магазинів, загальною площею понад 1200 кв.м. кожен (7 робочих місць на 2 складах) з установкою і підключенням всього обладнання до єдиної бази даних.

Впровадження інформаційної системи здійснювалося на базі продукту «Роздріб для України» з подальшою синхронізацією з бухгалтерським, складським та управлінським обліком на базі програмного рішення «Управління торговим підприємством для України».

В ході проекту автоматизації був доопрацьований ряд механізмів, що сприяють підвищенню ефективності роботи компанії: одночасна інвентаризація декількома співробітниками за допомогою терміналів збору даних і сканерів, завантаження товарів від постачальників і вивантаження для звіту постачальникам, здійснена інтеграція з митної програмою.

Компанією-виконавцем було підключено, налаштоване і відтестувати обладнання на торгових точках і складах (касові апарати, сканера, ТСД термінали, напівпромисловий термотрансферний принтер).

На базі розробленої системи було проведено якісне навчання персоналакомпаніі, а також розроблена інструкція користувача по бізнес-процесам касира підприємства. Протягом місяця система була запущена в експлуатацію.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит