fbpx

Відгук компанії ТОВ «Три ведмеді»

Рік: 2006
Галузь: Харчова промисловість
Програмний продукт: 7.7. Бухгалтерський облік для України

 

Компанія «Три ведмеді» займається виробництвом продуктів харчування, включає основне підприємство і філіальну структуру. Документообіг компанії має значний обсяг. На підприємстві використовується складна система оперативного обліку.

У 2005 - 2006 рр. фахівцями «Групи компаній А4» вирішена задача автоматизації бухгалтерського і податкового обліку. Це завдання явлалась досить непростий на увазі великих обсягів інформації, а також того, що протягом періоду змінювалися як бізнес-процеси нашої компанії, так і система їх обліку. Новостворена система бухгалтерського обліку інтегрована з оперативної, значно полегшила працю бухгалтерської служби, забезпечила зручність і якість її роботи.

За час спільної роботи компанія «Група компаній А4» зарекомендувала себе з найкращого боку. Професіоналізм фахівців, високу якість послуг, що надаються, націленість на довгострокові партнерські відносини, уважне ставлення до замовників - все це забезпечує ефективну і взаємовигідну співпрацю з компанією «Група компаній А4».

Компанія «Три ведмеді» рекомендує «Група компаній А4» як професійного і надійного партнера в області автоматизації обліку із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит