Відгук компанії ТОВ “СПЕКТР-АГРО”

Рік: 2012
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Управління торговим перед прийняттям для України

 

ТОВ "Спектр-Агро" почала свою діяльність в 2009 році, як одна зі складових групи компаній "L-Town-group". Основна сфера діяльності - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних мікро-і макроудобреній від світових та українських виробників.

Представництва компанії ТОВ "Спектр-Агро" знаходяться по всій Україні. Їх кількість налічує 18 філій. Не дивлячись на те, що компанія є досить молодою, вона має досить сильну команду, яка налічує 175 осіб-професіоналів.

Спочатку 2012 року керівництвом компанії було прийнято рішення про низку доповнень до інформаційної системи на базі продуктів «1С: Підприємство 8. Управління Торговим Підприємством для України» УТП. В якості виконавця робіт був обраний «Група компаній А4».

Система охоплює оперативний, управлінський, бухгалтерський та податковий облік компанії, реалізує регламентований облік згідно з вимогами законодавства України, а так само забезпечує оперативне проведення оновлень без втрат інформації.

Співробітники компанії «Група компаній А4» впоралися із завданням успішно. Система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання. В даний час в системі працює 65 користувачів.

Skip to toolbar