fbpx

Відгук компанії ТОВ “Седна-Агро”

Рік: 2011
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: CRM ПРОФ для України 8

 

Компанія «Cедна-Агро» - офіційний дистриб'ютор провідних фірм-виробників засобів захисту рослин і насіння «Сингента» (Швейцарія), «БайерКропСайенс» (Німеччина), «Самміт- Агро Юкрейн» (Японія), Unifer, Dupont, Nufarm і інші. Займає лідируючі позиції на ринку України.

Компанія «Седна-Агро» не просто постачає продукцію, а перш за все, перевіряє її на своїх дослідних полях. Це дає можливість вітчизняним сільгоспвиробникам оцінювати майбутні результати від її використання. Продукція повністю забезпечує потреби сільгоспвиробників, а високопрофесійні консультації фахівців компанії «Cедна - Агро» по її використанню гарантує їм отримання гідних результатів.

У 2011 році керівництвом компанії «Cедна - Агро» згідно зі стратегією сталого розвитку було прийнято рішення про початок проекту по вдосконаленню системи управління. Як команди консультантів була обрана компанія «А4 Консалтинг».

В рамках консалтингового проекту були виконані роботи по реорганізації організаційної структури та існуючих бізнес-процесів, розроблені регламенти бізнес-процесів, процедури управління і посадові інструкції. Також були внесені зміни в облікову політику компанії. Підготовлені консультантами регламенти та процедури успішно впроваджені в діяльність компанії «Cедна - Агро».

Надалі впроваджені удосконалення були підтримані за допомогою автоматизованої інформаційної системи. Для виконання проекту автоматизації також була обрана компанія «Група компаній А4». На додаток до продукту УТП «Управління торговим підприємством для України», який вже використовувався, виконавцем було запропоновано систему «CRM».

1 грудня 2011 р система була введена в експлуатацію.

Обидва продукти інтегровані в єдину систему, що дозволило значно підвищити оперативність і якість обробки інформації. Бізнес - процеси компанії підтримуються за допомогою вбудованого механізму бізнес-процесів. Система допомагає контролювати всі аспекти діяльності в режимі реального часу.

В даний час користувачами системи є 38 співробітників компанії. Це менеджери оптового і регіонального відділу продажів, менеджери по складської і транспортної логістики, менеджери з маркетингу, агрономи-консультанти, працівники фінансового департаменту та бухгалтерії. Компанія «Група компаній А4» виконує підтримку системи, оперативно вирішує питання замовника. Планується подальший розвиток системи разом з розвитком компанії «Седна - Агро».

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит