fbpx

Відгук компанії ТОВ “Регус Бізнес Центри Україна”

Рік: 2010
Галузь: Операції з нерухомістю
Програмний продукт: Бухгалтерія

ТОВ «Регус Бізнес Центри Україна» представництво копанні RegusPlc -великий в світі постачальника рішень для організації робочого простору, які можуть в рівній мірі задовольнити вимоги великих корпорацій і підприємств малого бізнесу. Послугами компанії щодня користуються 800 000 клієнтів.

Група компаній RegusPlc була заснована Марком Діксоном в 1989 році в Брюсселі (Бельгія). В даний момент компанія об'єднує мережу Із 1800 центрів, розташованих у великих офісних будівлях в 100 країнах світу. Акції RegusGroup котируються на Лондонській фондовій біржі. В Україні компанія присутня з 1998 року.

У 2010 році керівництвом компанії було прийнято рішення про розробку нової системи управління та обліку. Виконавцем проекту була обрана компанія «Група компаній А4». В якості платформи для побудови системи був обраний продукт «1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України».

Система була введена в експлуатацію 18.01.10 р

В результаті роботи були автоматизовані наступні ділянки регламентованого та управлінського обліку:

  • Бухгалтерський і податковий облік;
  • Розрахунок заробітної плати, кадровий облік;
  • Управлінський облік з урахуванням вимог клієнта;
  • МСФЗ в режимі онлайн трансформації.

Фахівці компанії «Група компаній А4» впоралися із завданням успішно і у встановлені терміни. Компанія-розробник здійснює оперативну підтримку розробленої системи. Кількість автоматизованих робочих місць - 5. На сьогоднішній день в системі одночасно працюють 5 користувачів.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит