fbpx

Відгук компанії ТОВ “Планета Кава”

Рік до: 2014Відгук компанії ТОВ "Планета Кава"
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Управління торговим перед прийняттям для України

ТОВ «Планета Кава» у співпраці з компанією «Група компаній А4» успішно завершили проект по впровадженню системи "Управління торговим підприємством для України".

«Планета Кава» - компанія, що спеціалізується на оптовому продажі кави та чаю, що імпортуються з Австрії. Популяризація кавових напоїв в Україні з 2011 стала поштовхом для збільшення оборотів торгової діяльності компанії. Загальна кількість співробітників - 21 чол.

У лютому 2014 році, з метою підвищення ефективності роботи, керівництвом компанії ТОВ «Планета Кава» було прийнято рішення про створення та впровадження інформаційної системи на базі програмного продукту «Управління торговим підприємством для України (УТП)". В якості виконавця була обрана компанія «Група компаній А4 ».

Нова система стала тим комплексним рішенням, яке дозволило автоматизувати бізнес-процеси підприємства, відобразивши весь виробничий цикл від твору закупівель у постачальників до продажів товару безпосередньому роздрібному покупцеві, організувати документообіг відповідно до законодавства України.

Система була введена в експлуатацію 01.05.2014 р

В результаті роботи були автоматизовані наступні ділянки регламентованого та управлінського обліку:

 • Розроблено документ "Маршрутний лист";
 • Розроблено алгоритм блокування документа "Замовлення покупця" при проведенні документа "Реалізація товарів і послуг";
 • Доопрацьована друкована форма документа "Реалізація товарів і послуг";
 • Розробка алгоритму вивантаження документів "Реалізація товарів і послуг" та "Податкова накладна" в документ PDF для подальшого друку даних документів, згруповано за певними ознаками;
 • Розробка алгоритму групової вивантаження документів "Податкова накладна" в формат XML для відправки даних документів до контролюючих органів;
 • Доопрацювання під вимоги замовника звіту "Продажі";
 • Додавання аналітики в Журнал документів "Реалізація товарів і послуг" для виявлення клієнтом неотриманих документів.

Кількість автоматизованих робочих місць - 6. На сьогоднішній день в системі одночасно працюють 6 користувачів. Проведено навчання роботи в програмі 6 користувачів.

Рекомендуємо компанію «Група компаній А4» як відповідального і надійного виконавця для виконання проектів в області побудови інформаційних систем. Компанія «Планета Кава» планує продовжувати співпрацю з «впроваджувальний центр А4» надалі.

Оцінка впровадженої інформаційної системи за наступними параметрами за 5-бальною шкалою:

 • відповідність потребам організації - 5;
 • зручність роботи з програмою - 5;
 • оціните якість роботи партнера - 5.

Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності - Так

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит