fbpx

Відгук компанії ТОВ “Мостард”

Рік до: 2014
Галузь: Харчова промисловість
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

ТОВ "Мостард" - власник популярної мережі ресторанів «MAFIA». «MAFIA» - на сьогоднішній день найбільш динамічно розвивається мережа ресторанів японської та італійської кухні в Україні. Перший заклад було відкрито в кінці 2008 року в Харкові. Бренд «MAFIA» вже завоював популярність в таких містах: Київ (14 ресторанів), Харків (4 ресторани), Дніпропетровськ (4 ресторани), Луганськ, Маріуполь, Донцек, Вінниця, Львів, Сімферополь.
Стратегічне завдання компанії - стати найбільшою національною мережею ресторанів (кафе, кав'ярень і т.д.) з портфелем франчайзингових і власних брендів, горизонтальною інтеграцією, яка об'єднує служби доставки та кейтерінгу.

Наступним етапом досягнення цієї мети став запуск в 2014 р. власного виробництва напівфабрикатів для поставки в мережу ресторанів. У зв'язку з цим виникла необхідність побудови єдиної інформаційної системи для автоматизації ведення обліку і управління виробничим підприємством. Керівництво компанії в якості виконавця проекту зупинило свій вибір на компанії «Група компаній А4», а базою для побудови системи був обраний продукт «Управління виробничим підприємством для України». Типовий функціонал системи на 90% підходив під бізнес-процеси підприємства і позначені вимоги.

Компанія-виконавець впоралася із завданням успішно і у встановлені терміни. 01 квітня 2014 року система була прийнята в промислову експлуатацію. Кількість автоматизованих робочих місць - 10. Сьогодні в системі працюють 10 користувачів, автоматизовані наступні ділянки обліку компанії:

 • Управління виробництвом, розрахунок собівартості;
 • Управління запасами і закупівлями;
 • Управління замовленнями;
 • Складська та транспортна логістика;
 • Керування продажами;
 • Управління грошовими коштами;
 • Управління персоналом;
 • Бухгалтерський і податковий облік;
 • Операційний облік.

Особливістю проекту стала інтеграція системи з корпоративним сайтом компанії, що дозволяє в онлайн режимі оперативно збирати дані по замовленнях з усієї мережі ресторанів і служб доставки і відправляти заявку на виробництво.

Компанією-виконавцем проведено навчання співробітників і здійснюється оперативна підтримка системи. На даний момент система продовжує розвиватися за допомогою фахівців «впроваджувальний центр А4», і ми плануємо продовжувати роботу з компанією «Група компаній А4» в цьому напрямку і рекомендувати її нашим партнерам.

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит