fbpx

Відгук компанії ТОВ “ЛЮКСОФТ-Україна”

Рік: 2012
Галузь: IT індустрія
Програмний продукт: Бухгалтерія, Зарплата і управління персоналом

Компанія Luxoft - загальновизнаний лідер на ринку виробництва та експорту програмного забезпечення. Компанія заснована в квітні 2000 року. В даний момент налічує вже 5300 чоловік.

Luxoft спеціалізується на наданні комплексу послуг з розробки програмного забезпечення на замовлення для великого і середнього бізнесу по всьому світу. Компанія Luxoft прагне максимально задовольняти потреби своїх клієнтів в розробці і супроводі будь-яких інформаційних систем, які базуються на різних технологіях і платформах.

Офіси компанії Luxoft знаходяться в США, Великобританії, Росії та Україні. Компанія володіє центрами розробок в Москві, Дубні, Омську, Санкт-Петербурзі, Києві, Одесі та Дніпропетровську. Luxoft стала першою в світі компанією, система управління якістю якої пройшла сертифікацію на відповідність вимогам моделей SEI SW-CMM і SEI CMMI SW / SE 5 рівня одночасно.

У січні 2012 році керівництвом компанії було прийнято рішення про побудову нової системи управління та обліку. В якості виконавця робіт був обраний «Група компаній А4», а в якості платформи для побудови системи - продукти «Бухгалтерія для України» і «Зарплата і управління персоналом» для системи «1С:Підприємство 8.2.». Система охоплює бухгалтерський аспект діяльності компанії і реалізує податковий облік згідно з вимогами законодавства України.

Співробітники компанії «Група компаній А4» впоралися із завданням успішно. Система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання. В даний час в системі працює 15 користувачів.

Компанія - розробник виконує підтримку розробленої системи, оперативно реагує на побажання співробітників замовника. Система не стоїть на місці, а продовжує свій розвиток разом з підприємством.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит