fbpx

Відгук компанії ТОВ “Ідекс”

Рік: 2008
Галузь: Харчова промисловість
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

 

Компанія «Ідекс» (ТМ «Ідекс») є одним з провідних виробників на ринку виробництва ковбаси і ковбасних виробів. Вироблена компанією продукція широко відома в Україні. «Ідекс» - це масштабна і динамічно розвивається, до складу якої входять м'ясокомбінат, тваринницький комплекс і логістичний центр.

У 2008 році фахівцями «Групи компаній А4» завершено проект побудови автоматизованої системи управління на базі продукту «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України».

У системі реалізований оперативний облік виробничих операцій в режимі реального часу, облік запасів, управління грошовими коштами, бухгалтерський і податковий облік згідно з вимогами законодавства України. Система інтегрована і підтримує обмін даними з обліковою системою управління персоналом і розрахунку заробітної плати.

Складність проекту полягає в масштабності побудованої системи обліку, кількості користувачів з різними ролями і різноманітності необхідної їм для повсякденної роботи інформації. Унікальність побудованої системи полягає в деталізації ведення виробничого обліку. Система відстежує партії вхідної сировини, випущених напівфабрикатів і готової продукції на кожному етапі виробництва.

База даних є розподіленої і включає в себе кілька територіально віддалених майданчиків. Користувачі системи - це співробітники всіх служб і підрозділів компанії. В їх число входять менеджери з продажу, менеджери постачання, фахівці технологічної служби, працівники бухгалтерії та облікового відділу, співробітники служби управління персоналом.

В даний час в системі працює близько 150 навчених користувачів. В середньому одночасно в системі працює понад 80 користувачів. Результати проекту оцінюємо як успішні.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит