fbpx

Відгук компанії ТОВ «С.О.В. Гавань»

  • Рік: 2001
  • Галузь: Харчова промисловість
  • Програмний продукт: Торгівля і склад 7.7

 

До 2001 року на підприємстві «С.О.В. ГАВАНЬ» використовувалася автоматизована система бухгалтерського обліку. При цьому життєво важливі питання, що стосуються основного виду діяльності - переробки риби і виробництва рибної продукції, залишалися непорушними.

Таке виробництво відрізняється складністю і різноманітністю. Потрібен постійний контроль за проходженням виробничих процесів. Це обумовлено: дорогим сировиною, короткими термінами зберігання сировини, напівфабрикатів і готової продукції, високими вимогами до якості виробництва.

У 2001 році «Групою компаній «А4» були виконані роботи по розробці і впровадженню комплексу оперативного контролю за проходженням технологічних процесів. Розробники не тільки змогли в найкоротші терміни вникнути в потреби нашого підприємства, але також і запропонувати найбільш оптимальні шляхи вирішення поставлених завдань. Зокрема, їм належить ідея контролю процесу виробництва в реальному часі.

Робота доведена до кінця і виконана, що називається, на совість. З початку 2002 року ми успішно працюємо в розробленої для нас системі.

Не без гордості хочемо відзначити, що на функціонуючу у нас систему приїжджають подивитися навіть з ближнього зарубіжжя.

Ми рекомендуємо «Групу компаній А4» як успішного розробника і надійного партнера.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит