fbpx

Відгук компанії ТОВ «Голдентелеком»

Рік: 2008
Галузь: Телекомунікації
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

 

Компанія «Голден Телеком» є одним з провідних українських операторів інтегрованих телекомунікаційних послуг для корпоративних клієнтів і операторів зв'язку.

У 2007 році компанія «Група компаній А4» приступила до виконання проекту з побудови системи обліку управління запасами підприємства - оборотними і необоротними активами. Як платформою для побудови системи фахівцями ТОВ «Голден Телеком» був обрана конфігурація «Управління виробничим підприємством для України».

У системі реалізований оперативний облік руху запасів, бухгалтерський і податковий облік згідно з вимогами законодавства України, а також облік за міжнародними стандартами.

Система інтегрована і підтримує обмін даними в режимі реального часу з іншими обліковими системами підприємства:

  • Системою управління договорами;
  • Системою бухгалтерського та податкового обліку на платформі SQL.

Складність проекту і унікальність побудованої системи полягає в його масштабності. Основних засобів на підприємстві налічується близько 100 тисяч одиниць. База даних є розподіленої і включає в себе кілька територіально віддалених майданчиків. Користувачі системи - співробітники всіх служб і підрозділів, відповідальні за облік і реалізацію запасів. Це менеджери з продажу, менеджери підтримки продажів, технічні фахівці, працівники бухгалтерії та оператори складу. Система надає користувачам зручні інтерфейси, що дозволяють мінімізувати ручне введення даних і можливі помилки.

З метою успішної реалізації проекту була створена робоча група бізнес-експертів з боку компанії «Голден Телеком» і з боку компанії «Група компаній А4». Командою виконавців була пророблена робота з розробки, тестування, впровадження, навчання користувачів і введення в експлуатацію нової системи.

В даний час в системі працює близько 250 навчених користувачів. В середньому одночасно в системі працює близько 40 користувачів

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит