fbpx

Відгук компанії ВАТ «Галактон»

Рік: 2007
Галузь: Харчова промисловість (молочна)
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

ВАТ «Галактон» є найбільшим підприємством України і Східної Європи з виробництва молочної продукції та лідером галузі, входить до складу холдингу «Юнімілк». В рамках єдиного проекту для українських підприємств холдингу компанія «Група компаній А4» виконала проект автоматизації виробничого, регламентованого та управлінського обліку підприємства. В якості базової конфігурації була обрана «Управління виробничим підприємством для України».

Впроваджена система охоплює всі сторони діяльності підприємства і враховує особливості виробничого обліку. В результаті введення системи в експлуатацію в оперативному режимі ведеться облік виробничих операцій в розрізі виробничих ділянок, їх кількісних і якісних показників, керування транспортним парком, управління фінансами підприємства. Автоматизований розрахунок собівартості, ведеться регламентований і управлінський облік.

Для успішного запуску нової системи була організована робоча група з бізнес-експертів з боку підприємства і співробітників «впроваджувальний центр А4». Фахівцями «впроваджувальний центр А4» виконані роботи по розробці, навчання користувачів і введення нової системи в експлуатацію. В результаті навчено і працює в системі понад 270 користувачів. В середньому одночасно працює близько 80 користувачів.

Документообіг ВАТ «Галактон» має значний обсяг, тому одним із завдань було перенесення початкових даних їх раніше використовувалася системи і забезпечення швидкого переходу з системи в систему. Було проведено навчання співробітників в оперативному режимі без відриву від виробництва.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит