fbpx

Відгук компанії ТОВ “Фокус Україна”

  • Рік 2000
  • Галузь: Торгівля
  • Програмний продукт: А4: БТР (Сумісно)

 

У 1999 році в зв'язку з необхідністю переходу бухгалтерського обліку на нові стандарти було прийнято рішення про необхідність впровадження на підприємствах ТОВ «Фокус» і ТОВ «Київська Русь» нового програмного забезпечення. Обидва підприємства мають велику кількість філій в Україні, а філії мають складну структуру. Великий документообіг і необхідність автоматизації практично всіх можливих ділянок обліку висували до майбутньої системи високі вимоги.

Готової системи для вирішення поставленого завдання не було. Тому було необхідно виконати проектні роботи з розробки такої системи. Після тривалих пошуків компанії - розробника вибір був зроблений на користь «Групи компаній А4».

Спільними зусиллями співробітників «А4» і фахівців ІТ - відділу ТОВ «Фокус» було розроблено детальне технічне завдання на автоматизацію за допомогою програми. Робота проходила плідно, завдяки великому практичному досвіду учасників робочої групи і глибоким знанням предметної області.

У 2000 році система була запущена в експлуатацію в центральному офісі. Потім поступово виконувався перехід на неї всіх філій.

Розроблена система є гнучко настоюється, легко інтегрується з іншими системами. Це особливо важливо, тому що бізнес процеси підприємства змінюються і доповнюються. Таким чином, система «росте» разом з підприємством.

Система забезпечує всю необхідну функціональність, високий рівень надійності зберігання даних, жорстке розмежування права доступу. В даний час тільки в центральному офісі працює понад 70 користувачів.

В результаті проекту ми отримали ефективний інструмент управління бізнес-процесами.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит