fbpx

Відгук компанії ТОВ “Бранд”

Рік до: 2013Відгук компанії ТОВ "Бранд"
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Управління торговим перед прийняттям для України

 

Компанія «Бранд» - Національний дистриб'ютор, який займається оптовою торгівлею дитячими товарами, спортивними товарами, аксесуарами для автомобілів, товарами для відпочинку, і ін.

На початку березня 2012 у компанії було вирішено автоматизувати систему бухгалтерського, податкового, кадрового обліку, розрахунок заробітної плати. Виконавцем проекту був обраний «Група компаній А4». В якості платформи для автоматизації був обраний продукт - «Управління торговим підприємством». Дані системи охоплюють бухгалтерський аспект діяльності підприємства, реалізує податковий облік згідно з вимогами законодавства України.

У січні 2013 року були закінчені роботи по автоматизації бухгалтерського, податкового обліку і розрахунку заробітної плати. У процесі проекту вирішені завдання по автоматизації всіх обраних ділянок.

01 січня 2013 року система була прийнята в експлуатацію.

«Група компаній А4» впорався із завданням відмінно. На даний момент в системі працюють 15 користувачів. Система працює в режимі реального часу. Здійснюється оперативна підтримка розробленої системи.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит