fbpx

Відгук компанії ТОВ “Боско Дніпро”

Рік: 2010
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Бухгалтерія; Зарплата та управління персоналом; Роздріб для України.

Компанія «Боско Дніпро» є офіційним представником компанії «Bosco SPORT» в Україні. З 2010 року компанія стала генеральним партнером Олімпійського комітету України та Офіційним екіпірувальником Олімпійської команди України. Співпраця з національною олімпійською командою надає потужний імпульс для впровадження нових творчих і технічних рішень в колекцію «Bosco SPORT», створену як для спортсменів, так і для людей, які проповідують активну життєву позицію. У своїх магазинах компанія представляє високоякісний спортивний одяг з національною символікою. Оригінальні Олімпійські колекції «Bosco SPORT» доступні всім спортсменам і уболівальникам в фірмових магазинах в різних регіонах України.

У 2010 році в компанії ТОВ «Боско Дніпро» впроваджена система управління торговою мережею фірмових магазинів на платформі «1С:Підприємство 8».

Для вирішення цього завдання були обрані продукти лінійки 1С:Підприємство 8:

  • Роздріб для України
  • Бухгалтерія для України
  • Зарплата та управління персоналом для України

Для виконання проекту була обрана компанія «Група компаній А4».

Співробітники компанії «Група компаній А4» впоралися із завданням успішно. У 2010 році була запущена перша черга проекту - роздрібні магазини, а в 2011 році - бухгалтерський облік і розрахунок заробітної плати.

Під час виконання проектних робіт налаштовані обміни з усіма магазинами роздрібної мережі - актуальні дані з магазинів автоматично передаються в центральний офіс компанії. 11 листопада 2010 р. система була введена в експлуатацію.

Система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання.

В даний час в системі працює 21 користувач. Це співробітники фірмових магазинів, співробітники складу і центрального офісу.

Компанія - розробник виконує підтримку розробленої системи, оперативно реагує на побажання співробітників замовника. Система не стоїть на місці, а продовжує свій розвиток разом з підприємством.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит