fbpx

Відгук компанії ТОВ “Бобо Бар”

Рік до: 2013Відгук компанії ТОВ "Бобо Бар"
Галузь: Харчова промисловість
Програмний продукт: Роздріб для України; Управління торговим перед прийняттям для України

ТОВ "Бобо БАР" - офіційний представник компанії, яка є найбільшим виробником продукту Баббл Ті.

Перший заклад компанії було відкрито 27 грудня 2012 року, на головній вулиці Києва - Хрещатик. На сьогоднішній день, успішно працюють п'ять точок продажів BOBO Bar. За такий короткий час, «Бобо Бар» виріс з одного флагманського закладу в лідируючу українську компанію, яка успішно вивела і продовжує просувати унікальний напій на вітчизняному ринку. У жовтні 2013 року компанія отримала диплом «За успішний дебют і яскраву презентацію» на 16-й Міжнародній виставці продуктів харчування і напоїв WorldFood Ukraine 2013. У планах компанії «Бобо Бар» активний розвиток мережі по всій території України і ближнього зарубіжжя.

У зв'язку з активним розвитком керівництвом компанії в 2013 р прийнято рішення про впровадження нової інформаційної системи на базі конфігурації «Управління торговельним підприємством для України» для головного офісу і «Роздріб для України» - для торговельних точок.

Система була в експлуатацію 01.01.2014г. Автоматизовані наступні ділянки обліку компанії:

 • бухгалтерський і податковий облік;
 • формування регламентованої звітності;
 • управління торговельною діяльністю;
 • облік кадрів і розрахунок заробітної плати;
 • облік розрахунків з контрагентами;
 • управління взаєморозрахунками.

Кількість автоматизованих робочих місць для «Управління торговим підприємством для України» - 2, для «Роздріб для України» - 3. Компанією-виконавцем проведено навчання співробітників і здійснюється оперативна підтримка системи. На сьогоднішній день в системі одночасно працюють 5 користувачів

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит