fbpx

Відгук компанії БНВП “МС-Центр”

Рік до: 2014
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Управління торговим перед прийняттям для України

ТОВ "БНВП" МС-Центр "- компанія, що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі сантехнічної продукції відомих брендів (Hansgrohe AG (Німеччина), Кераміка Duravit (Німеччина)), фільтрів для механічного очищення води (Honeywell (США)), меблів для ванних кімнати (Knorr (Чехія)). Також компанія надає послуги по монтажу та обслуговування автоматики систем кондиціонування, повітрозабезпечення і теплозабезпечення будинків і споруд.

У міру розвитку компанії стала очевидною необхідність створення нової системи автоматизації управління та обліку, яка б відповідала зрослим потребам компанії, з якими попередня версія системи на базі платформи «1С: Бухгалтерія 7.7» вже не справлялася.

У 2012 р керівництво компанії прийняло рішення про створення нової інформаційної системи на базі продукту «Управління торговим підприємством для України». Після аналізу ринку автоматизації виконавцем була обрана компанія «Група компаній А4», яка має багатий досвід реалізації подібних проектів.

05.03.2014г. система була введена в експлуатацію. В результаті впровадження нової системи були автоматизовані наступні ділянки:

 • бухгалтерський і податковий облік;
 • облік кадрів і розрахунок заробітної плати;
 • управлінський облік;
 • аналіз і планування торгових операцій;
 • складський облік;
 • управління взаєморозрахунками;

Система працює в режимі реального часу і повністю справляється з поставленими завданнями. Компанією «Група компаній А4» проведено якісне навчання користувачів роботі в програмі і здійснюється оперативна підтримка розробленої системи. Кількість автоматизованих робочих місць - 15.

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит