fbpx

Відгук компанії «Арго – торгівельна мережа»

Рік: 2006
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Управління персоналом для України; Управління торгівлею 8 для України

 

У 2004 році на підприємстві «АРГО - торговельна мережа» впроваджена система управління торговою мережею розробки «Групи компаній А4» на «1С: Підприємство 8.0». На початку розробки були деякі сумніви з обраної платформі, тому що номенклатура товарних позицій обчислюється мільйонами, і документообіг підприємства має дуже великий обсяг. Крім того, платформа «1С: Підприємство 8.0» була досить новою.

Розроблена система підтвердила правильність вибору розробника. Співробітники «Групи компаній А4» впоралися із завданням успішно. Після кварталу дослідної експлуатації система була запущена в експлуатацію.

У 2005 році «Групою компаній А4» запущена в експлуатацію друга черга проекту - магазин мережі.

В даний час система використовується в усіх підрозділах офісу, а також відбувається поступовий перехід магазинів мережі. Система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання.

Компанія - розробник виконує підтримку розробленої системи, оперативно реагує на побажання наших співробітників. Система не стоїть на місці, а продовжує свій розвиток разом з підприємством.

Крім основної системи управління, впроваджена також система кадрового обліку. Вона також реалізована на платформі «1С:Підприємство 8.0». У систему інтегрована правова підтримка. Це дає можливість оперативного відстеження всіх змін законодавства.

За час спільної роботи компанія «Група компаній А4» показала себе надійним і ефективним партнером. Ми плануємо продовжувати наше співробітництво і в подальшому.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит