fbpx

Відгук компанії ТОВ СП “Українська Східна Рибна Компанія”

Рік: 2010
Галузь: Харчова промисловість
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

Компанія СП «Українська Східна Рибна Компанія» ТОВ (СП УВРК), заснована в 1996, є одним з лідерів ринку України в області імпорту та оптових продажів свіжомороженої риби і морепродуктів.

Основною діяльністю компанії є поставка з усього світу морепродуктів і рибної сировини на територію України, а також виробництво готової продукції під власною торговою маркою «U.F.C.». Компанія забезпечує безперебійну поставку широкого асортименту морепродуктів на ринок України цілий рік.

Співпраця з провідними компаніями на світовому рибному ринку, ексклюзивні угоди і найширша мережа збуту дозволили компанії СП «УВРК» затвердити свої позиції і завоювати репутацію обов'язкового та надійного партнера.

У 2009 році компанія УВРК прийняла рішення про модернізацію системи обліку та впровадженні нової системи. Вибір компанії був зроблений на користь продукту «Управління виробничим підприємством для України». В якості постачальника послуг була обрана компанія «Група компаній А4».

Проект виконувався 11 місяців і 27 вересня 2010 р система була введена в експлуатацію. Особливістю проекту є його масштаб. В результаті проекту побудована система обліку з великою кількістю користувачів, з різними ролями і з розмежуванням доступу до інформації системи. Система дозволяє обробляти і отримувати різноманітні дані необхідні для повсякденної роботи і аналітичну звітність.

Система є розподіленою, і включає в себе кілька територіально віддалених майданчиків. Користувачі системи - це співробітники всіх служб і підрозділів компанії. В їх число входять менеджери з продажу, менеджери закупівлі та постачання, фахівці технологічної служби, працівники бухгалтерії та облікового відділу, співробітники служби управління персоналом.

В системі реалізовано управління закупівлями і взаєморозрахунками з постачальниками, управління продажами, оперативний облік виробничих операцій і розрахунок собівартості, облік запасів сировини і готової продукції, управління логістикою, управління транспортним парком, управління грошовими коштами і взаєморозрахунками, управління персоналом і розрахунок заробітної плати, документообіг, бухгалтерський і податковий облік згідно з вимогами законодавства України.

В даний час в системі працює 120 кваліфікованих користувачів. В середньому одночасно в системі працює близько 70 користувачів. Результати проекту компанія «УВРК» оцінює як успішні.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит