fbpx

Відгук компанії Сервісний центр «Крокус»

  • Рік: 2003
  • Галузь: Сфера послуг
  • Програмний продукт: А4: БТР (Сумісно)

Сервісний центр «Крокус» співпрацює з Групою компаній «А4», починаючи з 2000 р Підприємство має складну структуру, і тому спочатку була введена в експлуатацію традиційна частина - економічна. Для цього був використаний продукт, розроблений Групою компаній «А4», «А4: БТР» і має сертифікат «Сумісно». Але потреби підприємства вимагали автоматизації оперативного обліку виробничих процесів, що найбільш важливо з точки зору керівництва.

У 2002 р впроваджувальний центр «А4» розроблена і впроваджена система оперативного обліку роботи сервісного центру. Специфіка діяльності вимагає постійного контролю взаємовідносин з клієнтами та постачальниками побутової техніки та запчастин, обліку робочого часу персоналу і якості робіт, управління складськими запасами, забезпечення запчастинами і витратними матеріалами регіональних партнерів. Система оперативного обліку інтегрована з економічною частиною, але є автономною і працює в реальному часі.

Впровадження системи дозволило значно підвищити продуктивність праці співробітників, якість роботи з замовниками, дало можливість своєчасно отримувати інформацію від усіх служб і оперативно приймати управлінські рішення. Співпраця з Групою компаній «А4» принесло і приносить підприємству безсумнівну користь.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит