fbpx

Відгук компанії Президент-готель “Київський”

  • Рік: 2006
  • Галузь: Готельний бізнес
  • Програмний продукт: 7.7. Бухгалтерський облік для України; А4: Зарплата і кадри (Сумісно)

 

У 2005 році на підприємстві ЗАТ «Президент-готель Київський» впроваджена система бухгалтерського і податкового обліку з урахуванням специфіки діяльності підприємства.

Система інтегрована зі спеціалізованими обліковими системами готельного і ресторанного бізнесу - «Inter Hotel» і «Компас». Складність завдання полягала в тому, що системи впроваджувалися практично одночасно. Співробітники «Групи компаній А4» успішно впоралися з цим завданням.

У 2006 році реалізована друга черга проекту автоматизації - впроваджена підсистема кадрового обліку та розрахунку заробітної плати «А4: Зарплата і кадри», розроблена «Групою компаній А4». У неї інтегрована правова підтримка. Це дає можливість оперативного відстеження всіх змін законодавства.

Після кварталу дослідної експлуатації ця підсистема була запущена в експлуатацію. В даний час використовується у всіх підрозділах підприємства. Реалізована зв'язок з основною обліковою системою підприємства.

Співпраця з компанією «Група компаній А4» підтвердила правильність нашого вибору постачальника ІТ - послуг. Комплексна і складна система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання. Компанія - розробник виконує постійну підтримку, оперативно реагує на побажання наших співробітників. Система продовжує свій розвиток разом з підприємством.

За час спільної роботи компанія «Група компаній А4» показала себе надійним і ефективним партнером. Ми плануємо продовжувати наше співробітництво і в подальшому

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит