fbpx

Відгук компанії ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод»

Рік: 2007
Галузь: Харчова промисловість (молочна)
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

 

ПАТ "Кременчуцький міськмолокозавод" є відомим підприємством з виробництва молочної продукції та входить до складу холдингу «Юнімілк». В рамках єдиного проекту для українських підприємств холдингу компанія «Група компаній А4» виконала проект автоматизації виробничого, регламентованого та управлінського обліку підприємства. В якості базової конфігурації була обрана «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України» детальніше.

Впроваджена система охоплює всі сторони діяльності підприємства і враховує особливості виробничого обліку. В результаті введення системи в експлуатацію в оперативному режимі ведеться облік виробничих операцій в розрізі виробничих ділянок, їх кількісних і якісних показників, керування транспортним парком, управління фінансами підприємства. Автоматизований розрахунок собівартості, ведеться регламентований і управлінський облік.

Успішний запуск нової системи зажадав значних зусиль співробітників підприємства і «Групи компаній А4». Фахівцями «Групи компаній А4» виконані роботи по розробці, навчання користувачів і введення нової системи в експлуатацію. В результаті навчено і працює в системі 187 користувачів.

Документообіг ВАТ «Галактон» має значний обсяг, тому одним із завдань було перенесення початкових даних їх раніше використовувалася системи і забезпечення швидкого переходу з системи в систему. Було проведено навчання співробітників в оперативному режимі без відриву від виробництва.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит