fbpx

Компанія “Анжіо”

  • Рік: 2012
  • Галузь: Торгівля
  • Програмний продукт: Управління торговим предприємством для України
  • Відгук компанії

Заснована в 1993 році, компанія «Анжіо» спеціалізується на фасування і продажу цементу та інших сипучих будівельних матеріалів в Києві. Сьогодні компанія «Анжіо» являє собою динамічно розвивається організацію і знаходиться в числі кращих компаній, що займаються торгівлею будматеріалів в форматі В2В. До теперішнього моменту відкриті 10 торгових точок в Києві та Київській області, що дозволяє збільшити рівень продажів продукції і забезпечити оптимальний сервіс для покупців. Мережа складів будівельних матеріалів має більше 10 тис. Найменувань продукції.

У жовтні 2011 року керівництвом компанії було прийнято рішення про побудову нової системи управління та обліку. В якості виконавця робіт було обрано компанію «Група компаній А4», а в якості платформи для побудови системи - продукт «1С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України». Система охоплює бухгалтерський аспект діяльності компанії, облік заробітної плати співробітників і реалізує податковий облік згідно з вимогами законодавства України.

Співробітники компанії «Група компаній А4» впоралися із завданням успішно. Система працює в режимі реального часу і виконує всі покладені на неї завдання. В даний час в системі працює 20 користувачів.

Компанія-розробник надає весь спектр послуг із супроводу розробленої системи, оперативно реагує на побажання співробітників замовника. Система не стоїть на місці, а продовжує свій розвиток разом з підприємством.

За час спільної роботи компанія «Група компаній А4» показала себе надійним і ефективним партнером. Компанія «Анжіо» планує продовжувати співпрацю з «впроваджувальний центр А4» надалі.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит