fbpx

Відгук компанії ДП “Капарол Україна”

Рік до: 2013
Галузь: Хімічна промисловість
Програмний продукт: Управління виробничим підприємством для України

Дочірнє підприємство «Капарол Україна» входить до групи компаній «Капарол», яка розробляє, виробляє і постачає на ринки різних країн світу високоякісні фарби, емалі, лазурі, хіміко-будівельні покриття, а також матеріали і технології для теплоізоляції фасадів. Штаб-квартира групи знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина).

Відгук компанії ДП "Капарол Україна"

Протягом 116 років успішної роботи, ключовими пріоритетами розвитку групи є інновації і довіру клієнтів. Так, починаючи з моменту свого заснування в 1885 році, група «Капарол» безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи і впроваджуючи інноваційні технології в створення якісних безпечних для навколишнього середовища і здоров'я людей фарб. У той же час, будучи сімейним підприємством, компанія стратегічно орієнтована на розуміння потреб клієнта. Адже довіра клієнтів є основним активом групи «Капарол». Саме тому компанія, з оборотом близько € 1 млрд, є лідером ринку будівельних фарб в Німеччині, Австрії та Туреччини і третьою за величиною компанією в цій галузі в Європі.

«Капарол Україна» поставила перед собою мету - автоматизація процесів підприємства всіх напрямків діяльності (оптова, роздрібна торгівля) і підрозділів компанії.

Раніше компанія «Капарол Україна» використовувала інформаційну систему на базі «1С: Підприємство 7.7». Частина обліку велася у вигляді електронних таблиць. Компанія потребувала нової системи, яка дозволила б організувати оперативний облік продажів, складських залишків і управління регіональними складами, забезпечила ведення оперативного обліку в реальному режимі часу, а також ведення регламентованого обліку.

В якості такої системи фахівці «Капарол Україна» вибрали "Управління виробничим підприємством" для України на базі "1С: Підприємство 8". Типовий функціонал системи на 90% підходив під бізнес-процеси підприємства і позначені вимоги. Це дозволяло розраховувати на швидке результативне впровадження з мінімальними витратами. Як компанії яка буде впроваджувати УПП була обрана «Група компаній А4».

08 січня 2013 року система була прийнята в промислову експлуатацію. Кількість автоматизованих робочих місць - 60. Сьогодні в системі працюють 60 користувачів, автоматизовані наступні ділянки обліку компанії:

 • Керування продажами;
 • Управління роздрібною торгівлею;
 • Складська та транспортна логістика;
 • Управління закупівлями; Управління грошовими коштами;
 • Управління персоналом;
 • Управління обладнанням;
 • Бухгалтерський і податковий облік;
 • Управління давальницькою виробництвом.

В результаті проекту компанія досягла поставлених цілей:

 • Ефективне і оперативне управління компанією в цілому;
 • Єдина автоматизована система управління бізнес-процесами компанії;
 • Можливість швидко отримувати необхідну інформацію про стан компанії і приймати відповідні управлінські рішення.

На даний момент система продовжує розвиватися, вимагає подальшої доробки, і ми плануємо продовжувати роботу з компанією «Група компаній А4» в цьому напрямку і рекомендувати її нашим партнерам.

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит