fbpx

Відгук холдингу ФОЗЗІ Груп

  • Рік: 2004
  • Галузь: Торгівля
  • Програмний продукт: А4: Зарплата і кадри (Сумісно)

 

Підприємство ЗАТ «ФОЗЗІ», успішно працює на ринку роздрібної та оптової торгівлі з 1997 р.

У грудні 2002 року ми шукали компанію, яка комплексно і кваліфіковано зможе вирішити наші проблеми з кадровим обліком та обліком заробітної плати для 3000 співробітників, а також з автоматизацією бухгалтерського обліку на підприємстві. Рекомендації, отримані від одного з наших керівних співробітників, вирішили справу на користь «Групи компаній А4».

Для вирішення завдання з обліку заробітної плати та кадрового обліку фахівці «Групи компаній А4» рекомендували нам перехід від наявного у нас програмного продукту на програму власної розробки «А4: Зарплата і кадри» (Сумісно). У лютому 2003р. були отримані перші результати - розрахунок заробітної плати за січень і здача регламентованої звітності. Не залишився без уваги і кадровий облік - всі форми первинної інформації, налаштовані під наші запити, з урахуванням вимог законодавства. Автоматизовано роботу зі штатним розкладом, додана можливість аналізу кадрового складу.

Заміна програми була проведена і для бухгалтерського і податкового обліків. Тепер замість розрізнених систем і файлів у нас є комплексна система, в якій відображається інформація по всіх ділянках бухгалтерського обліку. Для цього були розроблені спеціальні інтерфейси завантаження даних з інших, що використовуються на підприємстві систем.

За 2 роки програмний продукт «А4: Зарплата і кадри» успішно впроваджений також в ряді наших дочірніх структур.

Хочемо зазначити, що співробітники «Групи компаній А4» доклали всіх зусиль, для того, щоб процес заміни програм був максимально безболісним. Вся інформація, напрацьована нами за попередні періоди, була використана таким чином, що введення первинних даних для старту обох систем був зведений до мінімуму

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит